Domaine Lucien Tramier

Vinařství Domaine Lucien Tramier a jejich vinice se nacházejí v jižní části vinařské oblasti Údolí řeky Rhóny v apelaci Côtes du Rhône Villages. Vinařství bylo založeno v roce 1912, a nachází se na úpatí hor Montmirail, v obci Jonquieres na hliněnovápencových plošinách. Produkce hroznů pochází z vinic řízených v maximálním souladu a harmonii s přírodou včetně obdělávání půdy a samotných postřiků, které používají jen velmi zřídka. V roce 1952 bylo postaveno kompletně nové vinařství, kde probíhají vinifikace a stále zdokonalující se technologie samotného zpracování. K dnešním dnům se jedná již o 4. generaci, která se pod názvem této domény věnuje výrobě vína.

Šetrnými pracemi na vinicích s ohledem na zachování ekologické rovnováhy a zachováním přirozených vegetativních cyklů, dosahuje toto vinařství typických autentických vín. Nejoblíbenější vinné odrůdy, které tu pěstují, jsou Chardonnay pro výrobu bílého vína. Na červená vína se tu v apelaci Côtes du Rhône Villages pěstují odrůdy Grenache Noir, Syrah a Mourvédre. Vinifikace probíhá s využitím tradičních i moderních metod, jak v nerezových tancích, tak i v dubových sudech.

Žádné produkty značky Domaine Lucien Tramier nebyly nalezeny...

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení