Firemní degustace vína

firemni-degustace---dobravina

28. června 2020 

 

FIREMNÍ DEGUSTACE PRO KAŽDÝ TYP AKCE

Zajistíme pro vás degustace například na vernisážích, golfových turnajích, sjezdech různých klubů, výročních oslavách, zahradních party, vánočních rautech apod. Přizpůsobíme se prostředí, ve kterém budete chtít akci pořádat, a zajistíme vše potřebné, aby vaši hosté byli spokojení.

FIREMNÍ DEGUSTACE NA KLÍČ

Vaší firemní či soukromou akci vám můžeme samozřejmě zařídit i kompletně na klíč, včetně výběru vhodného místa, cateringu, doprovodného programu, hudebního a zábavního doprovodu atd.

JAK FIREMNÍ DEGUSTACE PROBÍHÁ?

Jedná se o řízenou degustaci, tedy s odborným komentářem someliéra. Suchopárné přednášky se ale bát nemusíte, naším cílem je zaujmout přítomné poutavým a zábavným vyprávěním, podloženým bohatými znalostmi. Jsme připraveni i na akce s větším počtem hostů, používáme ozvučení prostřednictvím aparatury.

NABÍDKA VÍN PRO FIREMNÍ DEGUSTACE

Skladba prezentovaných vín je pestrá, aby si na své přišli pokud možno všichni účastníci. Degustace se skládá z následujících typů vín:

  • Champagne nebo šumivá vína suchá, polosuchá, růžová, ročníková, speciální Cuvée apod.
  • Bílá vína tichá suchá s variabilitou dle odrůd, regionů, ročníků a technologického zpracování.
  • Růžová vína tichá suchá s variabilitou dle odrůd, regionů, ročníků a technologického zpracování.
  • Červená vína tichá suchá s variabilitou dle odrůd, regionů, ročníků a technologického zpracování.
  • Sladká vína z botrytických sklizní, jako vína Sauternes nebo jejich alternace jako Loupiac a Monbazillac.

CATERING A DEGUSTACE DELIKATES

Degustace vín můžeme rozšířit o vybrané delikatesy, které jsou nedílnou součástí naší stále nabídky vín. Jedná se například o olivy, olivové oleje, balzamické octy a krémy, francouzskou čokoládu Michel Cluizel, francouzské čokoládové lanýže Mathez a v neposlední řadě také francouzské terriny a rilletes.

Firemní degustace lze doplnit i cateringem. Zajištění občerstvení nebo přímo oběda či večeře řešíme s našimi spřátelenými společnostmi Catering Theatro a Catering Vyšehrad, případně dle domluvy s jinou společností.

VÍNO A DELIKATESY JAKO DÁREK

Hosty firemní degustace můžete potěšit i souvisejícím dárkem. Pokud budete chtít své zaměstnance, obchodní partnery nebo klienty obdarovat, máme v našem sortimentu připraveno mnoho různých forem dárkových balení vína, čokoládových lanýžů, luxusních pralinek, olivového oleje a dalších delikates. Víno opatříme přelepkou nebo visačkou s logem vaší firmy tak, aby se dárky daly odpočítat z daňového základu.

CENA FIREMNÍCH DEGUSTACÍ

Cena degustace se liší dle konkrétní skladby vín, počtu lahví na vzorek, dle prestižnosti jednotlivých apelací, kvality prezentovaných vín a jejich ročníků. Všechny akce řešíme s klienty individuálně podle jejich požadavků a cenových limitů.

Degustaci si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz