Narozeninová degustace vína

29. července 2022 

ŘÍZENÁ I NEŘÍZENÁ DEGUSTACE

Bez ohledu na to, po které z variant narozeninové degustace sáhnete, může prezentace vín probíhat dvojím způsobem. Při řízené degustaci sommelier vybraná vína zasvěceně a poutavě představí v samostatném programu všem přítomným. Při větším počtu hostů používáme zvukovou aparaturu, aby komentář bez problémů slyšeli všichni. Nebo lze zvolit neřízenou degustaci, kdy je profesionální sommelier přítomný po celou dobu oslavy pro individuální prezentaci. Hosté k jeho stolku sami dochází a mohou si výběr vína zpestřit diskusí se znalcem. 

VÝBĚR VÍN PRO NAROZENINOVOU DEGUSTACI

Vína vybíráme většinou ze sortimentu zhruba 800 druhů námi dovážených francouzských a italských vín i vín z jiných zemí, třeba Španělska nebo Rakouska, a samozřejmě také z tuzemské nabídky, například z moravských vín. V nabídce jsou vína ve všech cenových hladinách, počínaje kvalitními víny v takzvaných Bag in Boxech (v desetilitrových krabicích) a konče luxusními víny ve výjimečných ročnících.

NAROZENINOVÁ DEGUSTACE I NA KLÍČ

Narozeninovou degustaci vám můžeme naplánovat v různém rozsahu. Při variantě na klíč zajistíme wine catering se vším, od vína přes sommeliera či sommeliery až po zábavu a catering s obsluhou. Zvládneme také připravit narozeninovou degustaci s přítomností sommeliera jako obohacení už existujícího programu. V neposlední řadě pro vás může společnost Dobrá vína zajistit výběr a dodání vhodného vína na oslavu. Ať už celou (od přípitku přes slavnostní menu až po raut), či jen pro některou z těchto částí narozeninové akce. Jsme připraveni využít naše bohaté zkušenosti a znalosti a připravit degustaci na přání a na míru vašim chutím. Například se zaměřením na vína z konkrétní vinařské oblasti či na míru vaší oblíbené kuchyni.

Narozeninovou degustaci vín lze rozšířit o vybrané delikatesy, které jsou nedílnou součástí stále nabídky společnosti Dobrá vína a které chuť vína podtrhnou. Nabídka delikates zahrnuje například olivy, olivové oleje, balzamické octy a krémy, francouzskou čokoládu Michel Cluizel, francouzské čokoládové lanýže Mathez a v neposlední řadě také francouzské terriny a rilletes. Degustace čokolády bývá zakončena ochutnávkou vynikající plantážové kávy.

Vinné sklo a doplňky Italesse. Disponujeme vlastní zásobou vinného skla renomované značky Italesse. V naší nabídce jsou reprezentativní sklenice i karafy, které můžeme na akci zapůjčit v dostatečném množství. Poskytnout můžeme rovněž chladící nádoby, sommelierské otvíráky na víno či vinné nálevky pro usnadnění servisu.

Je narozeninová degustace vedena pouze v češtině? Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

NAROZENINOVÁ DEGUSTACE DÁMSKÁ JÍZDA

Chcete překvapit své kamarádky? Pozvěte je na dámskou jízdu. Zážitková řízená degustace francouzských vín je doplněna degustací delikates a doprovodným programem. Vybírat můžete ze tří variant: degustaci doplněnou o ukázku vázání květin, ochutnávku sushi nebo prezentaci vůní obsažených v luxusních parfémech. Další informace najdete v nabídce Degustace Dámská jízda.

NAROZENINOVÁ DEGUSTACE PÁNSKÁ JÍZDA

Na své si mohou přijít i pánové. Společnost Dobrá vína pro vás a vaše přátele uspořádá pánskou jízdu s řízenou degustací vín i ušlechtilých destilátů. K pánské společnosti patří jistě i dobrý doutník. Pokud vás představa takové zábavy zaujala, přečtěte si o ní více v nabídce Degustace Pánská jízda.

Dámskou i pánskou jízdu s degustací si můžete užít nejen při narozeninách, ale také třeba jako rozlučku se svobodou, jedno zda svatba čeká vás, nebo vaše blízké.

NAROZENINOVÁ DEGUSTACE ČOKOLÁDY

Milovníky sladkého jistě potěší degustace čokolády, lze ji uspořádat samostatně, nebo spojit s degustací vína. Variantou je i sestavení menu se zakomponováním čokolády a degustací vín, které lahodné chutě propojí. Vaše chuťové pohárky pohladí úžasně jemné čokoládové lanýže od francouzské firmy Mathez nebo vysoce kvalitní čokolády z rodinné čokoládovny Michel Cluizel. Degustace bývá zakončena ochutnávkou vynikající plantážové kávy. Pokud už se vám sbíhají sliny, přečtěte i si více o degustaci čokolády od společnosti Dobrá vína.

Catering pro narozeninovou degustaci

Na přání připravíme na narozeninovou oslavu i catering. Zajištění občerstvení či celého menu v podobě oběda nebo večeře řešíme s našimi spřátelenými společnostmi Catering Theatro a Catering Vyšehrad, případně dle domluvy s jinou společností. A to včetně obsluhujícího personálu.

Veřejná degustace se společností Dobrá vína jako dárek

Inspirací pro vás může být také nabídka veřejných degustací, které připravujeme každý měsíc. Pro ochutnávky vín z našeho portfolia vymýšlíme stále nová a zajímavá témata. A nedržíme se jen vína, součástí nabídky jsou také degustace delikates. Program aktuálních veřejných degustací najdete v kalendáři akcí. Zakoupením vstupenky na některou z nich můžete oslavenci přichystat milé překvapení a originální dárek.

Dárek k narozeninám: čokoláda, delikatesy a víno

V naší nabídce naleznete také řadu balíčků, které jsou složeny z vína a vysoce kvalitní čokolády značky Michel Cluizel i Mathez nebo vína a francouzských či italských delikates. Balíček je možné sestavit i dle vašeho výběru a označit samolepkou se jménem oslavence, abyste mu ho mohli předat jako dárek.

Místo narozeninové degustace: ve společnosti Dobrá vína i dle domluvy

Místo konání narozeninových degustací závisí od počtu účastníků i samozřejmě od vašich představ, co vše by měla oslava zahrnovat. Pro akce do 24 osob rádi poskytneme vlastní prostory v sídle společnosti (Ke Koh-i-nooru 472/21, Praha 5). Zahrnují vybavený sál i zařízenou zahradu s možností grilování a terasou s příjemným výhledem do zeleně. Narozeninovou degustaci můžeme uspořádat ale i v restauraci, s níž spolupracujeme, nebo v podniku podle vašeho výběru. Domluvit se lze také na degustaci u vás či oslavence doma. 

Narozeninovou degustaci si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz