Když nepřijde víno k vám, můžete vy přijít k němu. Každý měsíc připravujeme pro milovníky dobrého moku degustace vín z našeho portfolia. Aby byly ochutnávky pestré, vymýšlíme pro jednotlivá setkání stále nová a zajímavá témata. A nedržíme se jen vína. Program aktuálních degustací najdete v kalendáři degustací.

CO PŘI PRAVIDELNÝCH/INDIVIDUÁLNÍCH DEGUSTACÍCH OCHUTNÁTE

Máte možnost zkusit jak nová vína, která teprve budou do sortimentu Dobrých vín zařazena, tak i vína, která jsou již k dispozici. Prezentujeme různá vinařství ze zahraničí i z Čech. V nabídce je vždy 10 až 15 vzorků vín. Dokonalost degustace doplňují famózní čokoládové lanýže Mathez nebo francouzská čokoláda z rodinné čokoládovny Michel Cluizel. V harmonii s degustovanými vzorky bývá vybíráno i moderní originální menu o několika chodech.

KDY A KDE SE DEGUSTACE KONAJÍ

Degustace se většinou konají v sídle naší společnosti (Ke Koh-i-nooru 472/21, Praha 5), případně v restauracích, s nimiž spolupracujeme.

JE TŘEBA SI DEGUSTACI REZERVOVAT?

Chcete-li mít jistotu, že pro vás a vaše přátele bude místo i víno zajištěno, využijte možnost on-line zakoupení vstupenek v našem e-shopu. Zakoupené vstupenky obdržíte vyplněné poštou na dobírku. Platbu lze provést v hotovosti při převzetí zásilky nebo převodem na účet (pak jsou vstupenky zaslány ihned po obdržení dané částky).

CENA PRAVIDELNÉ/INDIVIDUÁLNÍ DEGUSTACE

Degustaci si můžete užít zhruba od 1000 korun, nicméně cena se odvíjí od cen prezentovaných vín. Konkrétní částka je vždy uvedena u jednotlivých pozvánek.