Degustace čokolády

cokolada-degustace---dobrav

29. července 2020 

 

DEGUSTACE ČOKOLÁDY MICHEL CLUIZEL

Degustaci čokolády si lze vychutnat samostatně, tedy bez spojení s degustací vína. Pozornost tak můžete soustředit pouze na jednu z nejlepších plantážových čokolád na světovém trhu od francouzské čokoládovny Michel Cluizel. Tato rodinná společnost se řadí mezi několik málo, které vyrábějí svou čokoládu od samého počátku, to znamená z kakaového bobu. Při samostatné degustaci čokolády vám přiblížíme způsob výroby a výklad osladíme i dalšími zajímavostmi.

DEGUSTAČNÍ SADA ČOKOLÁDY MICHEL CLUIZEL

Degustace čokolády účastníkům pomáhají prohlubovat chuťové vnímání. V sortimentu společnosti Dobrá vína najdete také degustační sadu čokolády Michel Cluizel, prvotřídní čokoládu si tak můžete vychutnat i doma, případně degustační sadou obdarovat své blízké. Potěšení znásobíte i další francouzskou delikatesou – jemnými čokoládovými lanýži Mathez, které vás překvapí intenzitou koncentrované čokolády.

DEGUSTACE ČOKOLÁDY A DEGUSTACE VÍNA

Spojením degustace čokolády s degustací vína propojíte chutě jednotlivých složek, které vám tak v ústech vytvoří jedinečnou harmonii. I v této variantě degustace je základem kvalitní čokoláda Michel Cluizel. Vína vybíráme většinou ze sortimentu zhruba 800 druhů námi dovážených francouzských a italských vín i vín z jiných zemí, třeba Španělska nebo Rakouska, a samozřejmě také z tuzemské nabídky, například z moravských vín.

DEGUSTACE ČOKOLÁDY V MENU

Nabízíme také rafinovanější způsob degustace čokolády. Na požádání rádi sestavíme menu se zakomponováním čokolády Michel Cluizel v jednotlivých chodech. K menu vybereme také vhodná francouzská vína či italská vína, případně vína z dalších zemí, díky nimiž se chutě lahodně propojí.

PLANTÁŽOVÁ KÁVA

Degustace čokolády bývají zakončeny ochutnávkou vynikající plantážové kávy.

Je degustace čokolády vedena pouze v češtině?

Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

Místo degustace čokolády: ve společnosti Dobrá vína i dle domluvy

Místo konání závisí od počtu účastníků i samozřejmě od vašich představ, co vše by měla degustace čokolády zahrnovat. Pro akce do 24 osob rádi poskytneme vlastní prostory v sídle společnosti (Ke Koh-i-nooru 472/21, Praha 5). K dispozici vám může být vybavený sál i zařízená zahrada a terasa s příjemným výhledem do zeleně. Degustaci čokolády můžeme uspořádat ale i v restauraci, s níž spolupracujeme, nebo v podniku podle vašeho výběru. Domluvit se lze také na soukromé degustaci u vás doma.

Degustaci čokolády si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení