Degustace čokolády

cokolada-degustace---dobrav

29. července 2020 

 

DEGUSTACE ČOKOLÁDY MICHEL CLUIZEL

Degustaci čokolády si lze vychutnat samostatně, tedy bez spojení s degustací vína. Pozornost tak můžete soustředit pouze na jednu z nejlepších plantážových čokolád na světovém trhu od francouzské čokoládovny Michel Cluizel. Tato rodinná společnost se řadí mezi několik málo, které vyrábějí svou čokoládu od samého počátku, to znamená z kakaového bobu. Při samostatné degustaci čokolády vám přiblížíme způsob výroby a výklad osladíme i dalšími zajímavostmi.

DEGUSTAČNÍ SADA ČOKOLÁDY MICHEL CLUIZEL

Degustace čokolády účastníkům pomáhají prohlubovat chuťové vnímání. V sortimentu společnosti Dobrá vína najdete také degustační sadu čokolády Michel Cluizel, prvotřídní čokoládu si tak můžete vychutnat i doma, případně degustační sadou obdarovat své blízké. Potěšení znásobíte i další francouzskou delikatesou – jemnými čokoládovými lanýži Mathez, které vás překvapí intenzitou koncentrované čokolády.

DEGUSTACE ČOKOLÁDY A DEGUSTACE VÍNA

Spojením degustace čokolády s degustací vína propojíte chutě jednotlivých složek, které vám tak v ústech vytvoří jedinečnou harmonii. I v této variantě degustace je základem kvalitní čokoláda Michel Cluizel. Vína vybíráme většinou ze sortimentu zhruba 800 druhů námi dovážených francouzských a italských vín i vín z jiných zemí, třeba Španělska nebo Rakouska, a samozřejmě také z tuzemské nabídky, například z moravských vín.

DEGUSTACE ČOKOLÁDY V MENU

Nabízíme také rafinovanější způsob degustace čokolády. Na požádání rádi sestavíme menu se zakomponováním čokolády Michel Cluizel v jednotlivých chodech. K menu vybereme také vhodná francouzská vína či italská vína, případně vína z dalších zemí, díky nimiž se chutě lahodně propojí.

PLANTÁŽOVÁ KÁVA

Degustace čokolády bývají zakončeny ochutnávkou vynikající plantážové kávy.

Je degustace čokolády vedena pouze v češtině?

Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

Místo degustace čokolády: ve společnosti Dobrá vína i dle domluvy

Místo konání závisí od počtu účastníků i samozřejmě od vašich představ, co vše by měla degustace čokolády zahrnovat. Pro akce do 24 osob rádi poskytneme vlastní prostory v sídle společnosti (Ke Koh-i-nooru 472/21, Praha 5). K dispozici vám může být vybavený sál i zařízená zahrada a terasa s příjemným výhledem do zeleně. Degustaci čokolády můžeme uspořádat ale i v restauraci, s níž spolupracujeme, nebo v podniku podle vašeho výběru. Domluvit se lze také na soukromé degustaci u vás doma.

Degustaci čokolády si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz