VINNÉ LÍSTKY

vinne-listky---dobravina.cz


29. července 2020 

Společnost Dobrá vína nabízí sestavení vinných lístků od A do Z, s ohledem na typ provozu a přání provozovatele. Společně vybereme ta správná vína

 

JAK SESTAVIT VINNÝ LÍSTEK

Vinný lístek dává jistou představu o individualitě podniku a jeho úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem vhodného vína k vybranému pokrmu. Základním pravidlem je jasný a stručný popis vína, který obsahuje název vína, kategorii kvality, výrobce, ročník a cenu za láhev. Vinný lístek může být případně doplněn stručnými zajímavými údaji o oblasti či producentovi vína.

Vinný lístek je nedílnou součástí kompletní nabídky.  Je tedy důležité klást důraz na dokonalou harmonii vín a nabízených pokrmů i dalšího sortimentu. Individuální přístup při sestavování vinného lístku je tedy nezbytný a pro nás samozřejmostí.

VINNÝ LÍSTEK SESTAVÍ PROFESIONÁLNÍ SOMMELIER

V naší společnosti pro vás vinný lístek sestaví jeden z předních českých sommelierů – majitel a jednatel společnosti Dobrá vína, pan Miroslav Kredvík. Je profesionálem v oboru a má dlouholeté zkušenosti se sestavováním vinných lístků a kompletních nabídek pro restaurace a další gastroprovozovny.

VINNÝ LÍSTEK PŘIPRAVÍME V NĚKOLIKA JAZYCÍCH

Vzhledem k široké jazykové vybavenosti dokážeme vinné lístky připravit také ve francouzském, italském a anglickém jazyce.

VINNÉ LÍSTKY JSME REALIZOVALI NAPŘÍKLAD S RESTAURACEMI:

  • RESTAURANT KABINET
  • CAFÉ BAR LA PASSION
  • MISTRAL CAFÉ
  • HODOVNA (Pelhřimov)
  • KAMPA 14 GOTIKA
  • CAFÉ TERAPIE

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz