VINNÉ LÍSTKY

vinne-listky---dobravina.cz


29. července 2020 

Společnost Dobrá vína nabízí sestavení vinných lístků od A do Z, s ohledem na typ provozu a přání provozovatele. Společně vybereme ta správná vína

 

JAK SESTAVIT VINNÝ LÍSTEK

Vinný lístek dává jistou představu o individualitě podniku a jeho úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem vhodného vína k vybranému pokrmu. Základním pravidlem je jasný a stručný popis vína, který obsahuje název vína, kategorii kvality, výrobce, ročník a cenu za láhev. Vinný lístek může být případně doplněn stručnými zajímavými údaji o oblasti či producentovi vína.

Vinný lístek je nedílnou součástí kompletní nabídky.  Je tedy důležité klást důraz na dokonalou harmonii vín a nabízených pokrmů i dalšího sortimentu. Individuální přístup při sestavování vinného lístku je tedy nezbytný a pro nás samozřejmostí.

VINNÝ LÍSTEK SESTAVÍ PROFESIONÁLNÍ SOMMELIER

V naší společnosti pro vás vinný lístek sestaví jeden z předních českých sommelierů – majitel a jednatel společnosti Dobrá vína, pan Miroslav Kredvík. Je profesionálem v oboru a má dlouholeté zkušenosti se sestavováním vinných lístků a kompletních nabídek pro restaurace a další gastroprovozovny.

VINNÝ LÍSTEK PŘIPRAVÍME V NĚKOLIKA JAZYCÍCH

Vzhledem k široké jazykové vybavenosti dokážeme vinné lístky připravit také ve francouzském, italském a anglickém jazyce.

VINNÉ LÍSTKY JSME REALIZOVALI NAPŘÍKLAD S RESTAURACEMI:

  • RESTAURANT KABINET
  • CAFÉ BAR LA PASSION
  • MISTRAL CAFÉ
  • HODOVNA (Pelhřimov)
  • KAMPA 14 GOTIKA
  • CAFÉ TERAPIE

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení