ZÁKLADNÍ INFORMACE

DOBRÁ VÍNA

Společnost Dobrá vína s.r.o. vznikla na jaře roku 2004. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit sortiment exklusivních vín, na který budeme moci být pyšní a oslovíme s ním co nejširší řady milovníků kvalitních vín. Veškerý výběr probíhá vždy na základě přísné selekce, při které je využito senzorických zkušeností pana Miroslava Kredvíka.

VÍNA

Sortiment je složen především z vín francouzské produkce ze všech vinařských regionů Francie. Dále jsou hojně zastoupena vína z Itálie, samozřejmě Moravy a výběr doplňují i vína z dalších zemí, kde se vinné révě daří. Tato vína musí splnit přísná kritéria našeho výběru a jsou sestavena převážně z produkce malých producentů, kteří se svým vínům věnují s nesmírnou vášní a využívají zkušeností mnoha generací.

DEGUSTACE, WINE CATERING, SVATBY

K vínu neodmyslitelně patří degustace, které se postupně staly aktivitou, ve které si velmi věříme. Degustace řídí pan Mirek Kredvík a jsou provázeny nejen odborným, ale i poutavým a zábavným vyprávěním, které se opírá o dlouholeté zkušenosti a široké znalosti. Degustace jsou většinou doplněny o několikachodová menu, sestavená přesně na míru degustovaným vínům a současně kopírujícím nejmodernější trendy gastronomie. Degustace realizujeme i formou wine cateringu v místě konání akce, zajistíme veškerý potřebný inventář a sommeliéry. Degustace řídíme nejen v češtině, ale také v angličtině, francouzštině a italštině. Naše služby často využívají také snoubenci pro realizaci své svatby. Postaráme se o veškerý vinný servis, ideálně postavené svatební menu až po wine catering s péčí a programem pro svatební hosty.

ČOKOLÁDA, KÁVA A DELIKATESY

Sortiment vín byl postupně obohacen o dovoz špičkových francouzských čokolád Michel Cluizel, nejlépe hodnocených francouzských lanýžů Mathez, poctivých terin a paté malého prvotřídního výrobce Conserverie Saint Christophe, s francouzskou noblesou upražené plantážové kávy z celého světa, která uchvacuje výraznou a přesto jemnou chutí, marmeládami a džemy unikátních receptur malého rodinného výrobce, delikátními francouzskými hořčicemi společnosti Delouis et fils, francouzskými olivovými oleji a olivami, dále skvělými italskými balzamickými octy společnosti Acetaia Malpighi a v neposlední řadě širokým výběrem italských delikates nejvyšší kvality, mezi kterými najdete především italské speciality a kde samozřejmě nechybí ani velmi ceněné a žádané produkty z bílých i černých lanýžů společnosti Alfieri z Piemonte.

DÁRKOVÉ KAZETY A KOŠE, FIREMNÍ DÁRKY

Rozšíření sortimentu vín o množství delikates sebou přineslo možnost sestavovat krásná dárková balení. Pro tyto účely jsme si připravili celou řadu vlastních dárkových obalů, taštiček, krabiček, dárkových kazet či ručně pletených krásných košů, které plníme, zdobíme, potiskujeme a označujeme dle přání klientů. Díky široké firemní klientele byly námi připravenými dárkovými balíčky obdarovány již desítky tisíc lidí po celé naší republice i v Evropě.

Naším hlavním trumfem je profesionalita. Ať již ve výběru vín a vytvoření komplexního sortimentu, tak i v charakteru doplňkových služeb.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz