Open air degustace vína

venkovni-degustace---dobravina.cz

30. Kvě 2020 

KDO SI MŮŽE OPEN AIR DEGUSTACE OBJEDNAT?

Společnost Dobrá vína má mnoho zkušeností s pořádáním nejrůznějších outdoorových akcí doplněných o degustace. Jsme schopni zajistit vše potřebné pro velké degustace na firemních akcích, stejně jako pro soukromé degustace na zahradě. Připravíme program na míru i pro další formy degustací ve venkovních prostorách.

JAK OPEN AIR DEGUSTACE PROBÍHÁ?

Open air degustace vedeme formou řízené degustace, tedy s odborným výkladem someliéra či someliérů (dle počtu hostů). Erudovaně, a přitom poutavě a zábavně účastníkům přiblížíme vybraná francouzská či italská vína. Při komentáři používáme zvukovou aparaturu, aby o výklad nebyl nikdo ochuzen.

JE OPEN AIR DEGUSTACE VEDENA V ČEŠTINĚ?

Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

CATERING A DEGUSTACE DELIKATES

Řízenou degustaci vín lze rozšířit o vybrané delikatesy, které jsou nedílnou součástí stále nabídky společnosti Dobrá vína. Nabídka delikates zahrnuje například olivy, olivové oleje, balzamické octy a krémy, francouzskou čokoládu Michel Cluizel, francouzské čokoládové lanýže Mathez a v neposlední řadě také francouzské terriny a rilletes.

Na přání připravíme i catering. Zajištění občerstvení řešíme s našimi spřátelenými společnostmi Catering Theatro a Catering Vyšehrad, případně dle domluvy s jinou společností. A to včetně obsluhujícího personálu.

Co vše společnost Dobrá vína při open air degustaci obstará?

Kromě vína a případně ochutnávky delikates či cateringu zajistíme také: stan, stolky, zvukovou aparaturu, vinné sklo.

Podrobnosti ohledně degustace si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení