VYBAVENÍ RESTAURACÍ

vybaveni-restauraci---dobra_1


29. července 2020 

TERMOREGULOVATELNÉ VINOTÉKY

Zkoušeli jsme nejrůznější výrobce takzvaných vinoték – lednic (chladniček) na víno – a nejvíce nám i našim klientům vyhovují dvouzónové vinotéky značky Liebherr. Tyto chladničky mají dvě teplotní zóny pro červené a bílé víno s nezávislým řízením, jsou vybaveny regály a celoskleněnými nebo plnými dveřmi.

VINNÉ SKLO

Do vinného skla patří sklenice a karafy. V nabídce společnosti Dobrá vína naleznete jak sklo vhodné pro běžný provoz, tak sklo, které používají sommeliéři pro degustování vín.  Toto sklo je pro dokonalé vychutnání vína ideální a mělo by z části doplňovat běžně používané sklo. Naším cílem je, aby restaurace používaly kvalitní sklo, a proto do naší nabídky patří především značka Italesse.

DALŠÍ DOPLŇKY PRO VYBAVENÍ RESTAURACÍ

Pro restaurace a další gastroprovozovny dodáváme také doplňky, které k vínu neodmyslitelně patří. Jedná se např. o profesionální otvíráky, nálevky, dřevěné stojany na víno, či dokonce francouzské sudy na víno (barrique). Dřevěné stojany jsou vyráběny (složeny) profesionálním truhlářem a vždy jsou použity originální bedny.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz