Svatební degustace

29. září 2021 

V ČEM SVATEBNÍ DEGUSTACE SPOČÍVÁ?

Se společností Dobrá vína sestavíte různorodou paletu zajímavých a výborných vín. Celá degustace bude vedena profesionálním someliérem, který svatební hosty seznámí s víny a oblastmi, z nichž pochází, provede je uměním senzorického vnímání vína, zodpoví všechny všetečné otázky, a to vše navíc zábavnou formou. Doba trvání závisí na domluvě a počtu osob.

ŘÍZENÁ I NEŘÍZENÁ DEGUSTACE

Degustace může probíhat dvojím způsobem. Buď jako řízená degustace, tedy jako samostatný program, v němž someliér s mikrofonem vybraná vína zasvěceně a poutavě představí všem přítomným. Nebo lze zvolit neřízenou degustaci, kdy je profesionální someliér přítomný po celou dobu oslavy pro individuální prezentaci. Hosté k jeho stolku sami dochází a mohou si výběr vína zpestřit diskusí s tímto odborníkem. 

JE SVATEBNÍ DEGUSTACE VEDENA JEN V ČEŠTINĚ?

Vzhledem k naší jazykové vybavenosti můžeme degustaci řídit nejen v češtině, ale také v angličtině, francouzštině nebo italštině.

CO VŠE PRO SVATEBNÍ DEGUSTACE OBSTARÁME

Samozřejmostí je zapůjčení veškerého potřebného vybavení, tzn. vinného skla, karaf, chladičů na víno atd.

DEGUSTACE DELIKATES K VÍNU

Součástí svatební degustace mohou být také výběrové italské sýry, salámy a klobásy, které chuť každého vína podpoří. S vínem se dokonale snoubí i úžasně jemné čokoládové lanýže od francouzské firmy Mathez.

SVATEBNÍ VÝSLUŽKA: ČOKOLÁDA, DELIKATESY A VÍNO

V naší nabídce naleznete také řadu balíčků, které jsou složeny z vína a vysoce kvalitní čokolády značky Michel Cluizel i Mathez nebo vína a francouzských či italských delikates. Tyto balíčky je možné sestavit dle vašeho výběru a označit samolepkou se jmény, abyste je mohli předat svatebním hostům jako milý dárek.      

SVATEBNÍ VÍNO OD SPOLEČNOSTI DOBRÁ VÍNA

Připravit podle vašich preferencí můžeme nejen svatební degustaci, ale podle přání provázet výběrem vhodného vína celou svatební oslavu: od přípitku přes slavnostní menu až po raut. Je možné si také domluvit soukromou předsvatební degustaci. Další podrobnosti o svatbách a sestavení svatebního vinného lístku najdou zájemci na stránkách společnosti Dobrá vína v nabídce Svatby a svatební víno.

JAK SI OBJEDNAT SVATEBNÍ DEGUSTACI

Svou unikátní svatební degustaci si u nás můžete domluvit buď emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz