Kontakt

Neváhejte se na nás obrátit!

DOBRÁ VÍNA S.R.O.

  • IČ 27124908
  • DIČ CZ27124908
  • Číslo účtu ČS 101155319/0800

 

 

SPOJTE SE PŘÍMO ...

Vedení společnosti

MIROSLAV KREDVÍK

Po deseti letech působení v gastronomii a sbírání vědomostí ze světa vína založil v roce 2004 společnost Dobrá vína a věnuje se dovozu, prezentaci a prodeji těch nejlepších vín.

VENDULA KREDVÍKOVÁ

V roce 2004 spolu s manželem Mirkem založila společnost Dobrá vína a stará se o propagaci společnosti, vymýšlení a realizaci dárkových kazet i výběr čokolády a delikates.

 

Obchod

MAREK NYKODÉM

Dlouholeté manažerské zkušenosti z prestižního pražského hotelu zúročuje ve společnosti Dobrá vína a svými schopnostmi a vědomostmi zajišťuje spokojenost firemní i privátní klientely.

OTA MATES

Je nepostradatelnou posilou našeho týmu. Využívá své praxe načerpané ve špičkových pražských hotelích a neposledně i cateringu. Ať už se jedná o znalost vína, spolehlivost nebo příjemné jednání, je to zkrátka profesionál na svém místě.

FILIP KRYBUS

Znalosti a mnohaleté zkušenosti s vínem a gastronomií využívá pro přípravu podkladů pro e-shop, pomoc klientele s výběrem i precizní přípravu a expedici objednávek.

Logistika & Administrativa

JANA JANÍKOVÁ

Přes 22 let se věnuje účetnictví na pozici samostatné účetní. Pracovala ve výrobních společnostech a gastronomie pro ní byla novou výzvou.

ALENA FRČKOVÁ

Bohaté znalosti a zkušenosti z provázení a cestování po vinných regionech využívá pro překlady a psaní textů na web společnosti Dobrá vína. Udržuje úzké vztahy s vinařstvími a zajišťuje logistiku a dovoz vín i delikates.

Externisté

RENÉ JOKSCH

Řízení hotelu a celá řada dalších zkušeností z gastronomie včetně studia vinařského oboru na vysoké škole jsou skvělé předpoklady pro práci s vínem.

HANA HALFAROVÁ

Praxe ve všestranné podpoře firemní propagace a marketingu, a také mnoholetá zkušenost s redakčními systémy pomáhá v sektoru online prodeje a propagaci společnosti Dobrá vína.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení