Kontakt

Neváhejte se na nás obrátit!

DOBRÁ VÍNA S.R.O.

  • IČ 27124908
  • DIČ CZ27124908
  • Číslo účtu ČS 101155319/0800

 

 

SPOJTE SE PŘÍMO ...

Vedení společnosti

MIROSLAV KREDVÍK

Po deseti letech působení v gastronomii a sbírání vědomostí ze světa vína založil v roce 2004 společnost Dobrá vína a věnuje se dovozu, prezentaci a prodeji těch nejlepších vín.

VENDULA KREDVÍKOVÁ

V roce 2004 spolu s manželem Mirkem založila společnost Dobrá vína. 

Obchod

MAREK NYKODÉM

Dlouholeté manažerské zkušenosti z prestižního pražského hotelu zúročuje ve společnosti Dobrá vína a svými schopnostmi a vědomostmi zajišťuje spokojenost firemní i privátní klientely.

OTA MATES

Je nepostradatelnou posilou našeho týmu. Využívá své praxe načerpané ve špičkových pražských hotelích a neposledně i cateringu. Ať už se jedná o znalost vína, spolehlivost nebo příjemné jednání, je to zkrátka profesionál na svém místě.

FILIP KRYBUS

Znalosti a mnohaleté zkušenosti s vínem a gastronomií využívá pro přípravu podkladů pro e-shop, pomoc klientele s výběrem i precizní přípravu a expedici objednávek.

Logistika & Administrativa

JANA JANÍKOVÁ

Přes 22 let se věnuje účetnictví na pozici samostatné účetní. Pracovala ve výrobních společnostech a gastronomie pro ní byla novou výzvou.

ALENA FRČKOVÁ

Bohaté znalosti a zkušenosti z provázení a cestování po vinných regionech využívá pro překlady a psaní textů na web společnosti Dobrá vína. Udržuje úzké vztahy s vinařstvími a zajišťuje logistiku a dovoz vín i delikates.

Externisté

RENÉ JOKSCH

Řízení hotelu a celá řada dalších zkušeností z gastronomie včetně studia vinařského oboru na vysoké škole jsou skvělé předpoklady pro práci s vínem.

HANA HALFAROVÁ

Praxe ve všestranné podpoře firemní propagace a marketingu, a také mnoholetá zkušenost s redakčními systémy pomáhá v sektoru online prodeje a propagaci společnosti Dobrá vína.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz