Privátní degustace vína

privatni-degustace---dobravina

06. července 2020 

 

PRO JAKÉ AKCE JE URČENA SOUKROMÁ DEGUSTACE

Soukromou degustaci vám pomůžeme uspořádat u příležitosti narozenin, vánočního večírku, zahradní party nebo třeba svatby, kdy připravujeme i soukromou předsvatební degustaci pro snoubence. Typů akcí je nepřeberně, díky dlouholeté praxi se přizpůsobíme vašim představám a zajistíme vše potřebné tak, aby byli vaši hosté spokojeni.  Obrátit se na nás můžete, i pokud máte specifické požadavky k programu a chcete připravit degustaci na přání.

SOUKROMÁ DEGUSTACE S PROFESIONÁLNÍM SOMMELIEREM

Samozřejmostí jsou pro nás profesionální sommelierské služby, které teprve nechají vyniknout kvalitu prezentovaných vín a přidají další úroveň dané společenské události. Počet sommelierů je vždy přizpůsoben počtu hostů.

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Pokud zvolíte řízenou degustaci, pak sommelier v samostatném programu představí vybraná vína zasvěceně a poutavě všem přítomným. Při požadavcích na takzvanou řízenou nebo komentovanou degustaci pro větší počet hostů nebo v rozlehlejším objektu máme připraven mikrofon a zvukovou aparaturu.

NEŘÍZENÁ DEGUSTACE

Při neřízené degustaci je profesionální sommelier přítomný po celou dobu oslavy pro individuální prezentaci. Hosté k jeho stolku sami dochází a mohou si výběr vína zpestřit diskusí s tímto odborníkem. 

JE SOUKROMÁ DEGUSTACE VEDENA POUZE V ČEŠTINĚ?

Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

VÝBĚR VÍN PRO SOUKROMOU DEGUSTACI

Vína vybíráme většinou ze sortimentu zhruba 800 druhů námi dovážených francouzských a italských vín i vín z jiných zemí, třeba Argentiny, Austrálie nebo Rakouska, a samozřejmě také z tuzemské nabídky, například z moravských vín. Vybírat lze z vín ve všech cenových hladinách, počínaje kvalitními víny v takzvaných Bag in Boxech (v desetilitrových krabicích) a konče luxusními víny ve výjimečných ročnících.

VINNÉ SKLO A DOPLŇKY ITALESSE

Disponujeme vlastní zásobou vinného skla renomované značky Italesse. V naší nabídce jsou reprezentativní sklenice i karafy, které můžeme na akci zapůjčit v dostatečném množství. Poskytnout můžeme rovněž chladící nádoby, sommelierské otvíráky na víno či vinné nálevky pro usnadnění servisu.

DEGUSTACE DELIKATES A DEGUSTACE ČOKOLÁDY

Degustace vín můžeme rozšířit o vybrané delikatesy, které jsou nedílnou součástí naší stále nabídky vín a které chuť vína podtrhnou. Jedná se například o olivy, olivové oleje, balzamické octy a krémy, francouzskou čokoládu Michel Cluizel, francouzské čokoládové lanýže Mathez a v neposlední řadě také francouzské terriny a rilletes. Degustace čokolády bývá zakončena ochutnávkou vynikající plantážové kávy.

CATERING PRO SOUKROMOU DEGUSTACI

Na přání připravíme pro vaši akci i catering. Zajištění občerstvení či celého menu v podobě oběda nebo večeře řešíme s našimi spřátelenými společnostmi Catering Theatro a Catering Vyšehrad, případně dle domluvy s jinou společností. A to včetně obsluhujícího personálu.

DOPROVODNÝ PROGRAM PRO SOUKROMOU DEGUSTACI

V případě zájmu obstaráme pro vás a vaše hosty i doprovodný program, jímž můžete degustaci vín a delikates doplnit. Například živou hudbou. (Jestli jsou ještě další možnosti nebo dokonce konkrétní příklady, třeba kapel, s nimiž spolupracujete, byla by škoda je nezmínit, myslím)

Dárek pro hosty soukromé degustace: čokoláda, delikatesy a víno

V naší nabídce naleznete také řadu balíčků, které jsou složeny z vína a vysoce kvalitní čokolády značky Michel Cluizel i Mathez nebo vína a francouzských či italských delikates. Balíčky je možné sestavit i dle vašeho výběru a označit samolepkou se jménem hostů, abyste je tak mohli potěšit milým dárkem.

MÍSTO SOUKROMÉ DEGUSTACE: VE SPOLEČNOSTI DOBRÁ VÍNA I DLE DOMLUVY

Místo konání závisí od počtu účastníků i samozřejmě od vašich představ, co vše by měla soukromá degustace zahrnovat. Pro akce do 24 osob rádi poskytneme vlastní prostory v sídle společnosti (Ke Koh-i-nooru 472/21, Praha 5). K dispozici vám může být vybavený sál i zařízená zahrada s možností grilování a terasa s příjemným výhledem do zeleně. Soukromou degustaci můžeme uspořádat ale i v restauraci, s níž spolupracujeme, nebo v podniku podle vašeho výběru. Domluvit se lze také na soukromé degustaci u vás doma.

Privátní degustaci si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823

 

Jste majitelem firmy a rádi byste uspořádali degustaci pro své zaměstnance, partnery nebo klienty? Domluvte si firemní degustaci se společností Dobrá vína. Rádi připravíme program podle vašich představ a požadavků. Více v nabídce Firemní degustace.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení