NABÍDKA PRO FIRMY


28. července 2020 

FIREMNÍ PARTY

Zajistíme vám kompletní firemní party včetně výběru místa, programu a dostatečného počtu sommelierů. Případně na vaši akci dodáme pouze víno a kompletní potřebné vybavení (sklo, karafy, otvíráky, chladiče na víno atd.)

FIREMNÍ DEGUSTACE

Připravíme pro vás malé i velké firemní degustace, samostatné nebo jako součást jiného programu. Skladbu vín sestavíme společně s vámi. Degustace řídíme také v angličtině, francouzštině a italštině. Pokud vás tato akce zaujala, přečtěte si o firemní degustaci další podrobnosti.

VÍNO, ČOKOLÁDA A DELIKATESY V DÁRKOVÉM BALENÍ

Nabízíme vám originální dárkové balení, které bylo navrženo pro dokonalé uložení vín a doplňků. Krabičku lze doplnit logem vaší firmy či komplimentkou a na víno umístit visačku. Samozřejmostí je možnost vložení přání či novoročenky. Kromě těchto originálních krabic je možné víno, čokolády a delikatesy umístit také do dřevěných krabic nebo do jutových či papírových tašek.

DÁRKOVÉ FIREMNÍ CERTIFIKÁTY

Nabízíme dárkové certifikáty v různých hodnotách, které se dají libovolně kombinovat. V případě zájmu není problém připravit certifikáty přímo na míru vašim požadavkům. Platnost certifikátu je stanovena domluvou.  Certifikáty je také možné graficky upravit, tedy doplnit o logo, slogan, fotografie atd vaší firmy.

FIREMNÍ BUDGET

Firemní budget je další možností, jak zajistit kvalitní víno. Lze ho domluvit přímo pro vaši firmu nebo i jako dárek. Společně stanovíme výši budgetu a jeho platnost. Po toto období je pak možné čerpat nejen víno dle vlastního výběru, ale také vše ostatní z nabídky společnosti Dobrá vína. Objednávka vám bude vždy doručena na domluvenou adresu a v domluvený čas.  Tento způsob dodávky vína oceníte především pro jeho flexibilitu a rozmanitost. 

AKCE A DÁRKY PRO FIRMY NA MÍRU

Pokud máte jinou představu o akci či dárku pro firmu, rádi vám vyjdeme vstříc. Spojte se s námi prostřednictvím kontaktů níže a vytvoříme konkrétní nabídku podle vašich požadavků.

MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY

Při větších odběrech vína nebo pravidelné spolupráci poskytujeme slevy na víno i většinu ostatního sortimentu.

Firemní akci si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz