NABÍDKA PRO FIRMY

akce-pro-firmy---dobravina.


28. července 2020 

FIREMNÍ PARTY

Zajistíme vám kompletní firemní party včetně výběru místa, programu a dostatečného počtu sommelierů. Případně na vaši akci dodáme pouze víno a kompletní potřebné vybavení (sklo, karafy, otvíráky, chladiče na víno atd.)

FIREMNÍ DEGUSTACE

Připravíme pro vás malé i velké firemní degustace, samostatné nebo jako součást jiného programu. Skladbu vín sestavíme společně s vámi. Degustace řídíme také v angličtině, francouzštině a italštině. Pokud vás tato akce zaujala, přečtěte si o firemní degustaci další podrobnosti.

VÍNO, ČOKOLÁDA A DELIKATESY V DÁRKOVÉM BALENÍ

Nabízíme vám originální dárkové balení, které bylo navrženo pro dokonalé uložení vín a doplňků. Krabičku lze doplnit logem vaší firmy či komplimentkou a na víno umístit visačku. Samozřejmostí je možnost vložení přání či novoročenky. Kromě těchto originálních krabic je možné víno, čokolády a delikatesy umístit také do dřevěných krabic nebo do jutových či papírových tašek.

DÁRKOVÉ FIREMNÍ CERTIFIKÁTY

Nabízíme dárkové certifikáty v různých hodnotách, které se dají libovolně kombinovat. V případě zájmu není problém připravit certifikáty přímo na míru vašim požadavkům. Platnost certifikátu je stanovena domluvou.  Certifikáty je také možné graficky upravit, tedy doplnit o logo, slogan, fotografie atd vaší firmy.

FIREMNÍ BUDGET

Firemní budget je další možností, jak zajistit kvalitní víno. Lze ho domluvit přímo pro vaši firmu nebo i jako dárek. Společně stanovíme výši budgetu a jeho platnost. Po toto období je pak možné čerpat nejen víno dle vlastního výběru, ale také vše ostatní z nabídky společnosti Dobrá vína. Objednávka vám bude vždy doručena na domluvenou adresu a v domluvený čas.  Tento způsob dodávky vína oceníte především pro jeho flexibilitu a rozmanitost. 

AKCE A DÁRKY PRO FIRMY NA MÍRU

Pokud máte jinou představu o akci či dárku pro firmu, rádi vám vyjdeme vstříc. Spojte se s námi prostřednictvím kontaktů níže a vytvoříme konkrétní nabídku podle vašich požadavků.

MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY

Při větších odběrech vína nebo pravidelné spolupráci poskytujeme slevy na víno i většinu ostatního sortimentu.

Firemní akci si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení