Degustace vína na přání

degustace-na-prani---dobravina

13. července 2020 

CO JE DEGUSTACE NA PŘÁNÍ?

Jsme připraveni využít naše bohaté zkušenosti a znalosti a připravit degustaci na přání a na míru vašim chutím. Například uspořádat narozeninovou degustaci s exkluzivním výběrem drahých vín z vaší oblíbené vinařské oblasti, třeba z Burgundska nebo Bordeaux. Nebo zaměřit degustaci pouze na prezentaci bílého vína, červeného vína či ušlechtilých destilátů, nebo dokonce degustace čokolády. Připravíme také degustaci na míru vaší oblíbené kuchyně, ať už upřednostňujete italskou, thajskou, španělskou či jakoukoli jinou. Ozvěte se nám s vašimi představami a my se je pokusíme naplnit co nejpečlivěji.

PRO KOLIK OSOB JE DEGUSTACE NA PŘÁNÍ URČENA?

Záleží na domluvě. Degustaci na přání připravíme v souladu s vaším specifickým zadáním třeba jen pro vás a vašeho partnera či partnerku, stejně jako pro větší skupinu přátel či rodinnou sešlost.

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Degustaci na přání vedeme jako řízenou degustaci, kdy sommelier v samostatném programu představí vybraná vína zasvěceně a poutavě všem přítomným. Při požadavcích na takzvanou řízenou nebo komentovanou degustaci pro větší počet hostů nebo v rozlehlejším objektu máme připraven mikrofon a zvukovou aparaturu. Profesionální somelierské služby jsou pro nás samozřejmostí. Nechají vyniknout kvalitu prezentovaných vín a přidají další úroveň dané společenské události. Počet sommelierů je vždy přizpůsoben počtu hostů.

VÝBĚR VÍN PRO DEGUSTACI NA PŘÁNÍ

Vína vybíráme většinou ze sortimentu zhruba 800 druhů námi dovážených francouzských, italských vín a také vín z jiných zemí, třeba Španělska, Rakouska, a samozřejmě také z tuzemské nabídky, například z moravských vín. V nabídce jsou vína ve všech cenových hladinách, počínaje kvalitními víny v takzvaných Bag in Boxech (v desetilitrových krabicích) a konče luxusními víny ve výjimečných ročnících.

Vinné sklo a doplňky Italesse. Disponujeme vlastní zásobou vinného skla renomované značky Italesse. V naší nabídce jsou reprezentativní sklenice i karafy, které můžeme na akci zapůjčit v dostatečném množství. Poskytnout můžeme rovněž chladící nádoby, sommelierské otvíráky na víno či vinné nálevky pro usnadnění servisu.

Je narozeninová degustace vedena pouze v češtině? Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

Degustace delikates a degustace čokolády

Řízenou degustaci vín lze rozšířit o vybrané francouzské a italské delikatesy, které jsou nedílnou součástí stále nabídky společnosti Dobrá vína. Nabídka delikates zahrnuje například olivy, olivové oleje, balzamické octy a krémy, francouzskou čokoládu Michel Cluizel, francouzské čokoládové lanýže Mathez a v neposlední řadě také francouzské terriny a rilletes. Degustace čokolády bývá zakončena ochutnávkou vynikající plantážové kávy.

Sestavení menu pro degustaci na přání

Přejete-li si spojit degustaci vámi vybraných vín s gastronomickým zážitkem, sestavíme pro vás vhodné menu a zajistíme vám oběd či večeři podle vašich chutí. A to včetně obsluhujícího personálu.

MÍSTO DEGUSTACE NA PŘÁNÍ: VE SPOLEČNOSTI DOBRÁ VÍNA I DLE DOMLUVY

Místo konání závisí od počtu účastníků i samozřejmě od vašich představ, co vše by měla degustace na přání zahrnovat. Pro akce do 24 osob rádi poskytneme vlastní prostory v sídle společnosti (Ke Koh-i-nooru 472/21, Praha 5). K dispozici vám může být vybavený sál i zařízená zahrada s možností grilování a terasa s příjemným výhledem do zeleně. Degustaci na přání můžeme uspořádat ale i v restauraci, s níž spolupracujeme, nebo v podniku podle vašeho výběru. Domluvit se lze také na soukromé degustaci u vás doma.

Degustaci na přání si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz