Srovnávací degustace vína

srovnavaci-degustace---dobravina

23. června 2020 

 

Láká vás rozmanitost vinařských oblastí, odrůd i ročníků? Společnost Dobrá vína pro vás s potěšením připraví srovnávací degustaci.

CO SROVNÁVACÍ DEGUSTACE NABÍZÍ?

Připravíme srovnávací degustaci jak z různých vinařských oblastí (mimo jiné Bordeaux, Champagne, Vallée du Rhône, Languedoc Roussillon nebo také vinařské oblasti Piemonte, Trentino Alto Adige či Savoi), tak i vín z jedné odrůdy, ale od různých producentů. Můžete porovnat například vzorky od známějších odrůd, jako je Cabernet Sauvignon pocházející od společnosti Castelnuovo z oblasti Veneto, vinařství Domaine Menard z Gaskoňska. Nebo vyhlášenou  odrůdu Chardonnay pěstovanou napříč vyhlášenými vinařskými regiony. Seskládáme k vaší spokojenosti výběr ovšem i v případě, kdy chcete nechat rozvinout chutě i méně vyhledávaných odrůd či specifických producentů vína. 

VÝBĚR VÍN PRO SROVNÁVACÍ DEGUSTACI

Vína vybíráme většinou ze sortimentu zhruba 800 druhů námi dovážených francouzských, italských vín a také vín z jiných zemí, třeba Španělska, Rakouska, a samozřejmě také z tuzemské nabídky, například z moravských vín. V nabídce jsou vína ve všech cenových hladinách, počínaje kvalitními víny v takzvaných Bag in Boxech (v desetilitrových krabicích) a konče luxusními víny ve výjimečných ročnících.

Vinné sklo a doplňky Italesse. Disponujeme vlastní zásobou vinného skla renomované značky Italesse. V naší nabídce jsou reprezentativní sklenice i karafy, které můžeme na akci zapůjčit v dostatečném množství. Poskytnout můžeme rovněž chladící nádoby, sommelierské otvíráky na víno či vinné nálevky pro usnadnění servisu.

Je srovnávací degustace vedena pouze v češtině? Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Srovnávací degustaci vedeme jako řízenou degustaci, kdy sommelier v samostatném programu představí vybraná vína zasvěceně a poutavě všem přítomným. Při požadavcích na takzvanou řízenou nebo komentovanou degustaci pro větší počet hostů nebo v rozlehlejším objektu máme připraven mikrofon a zvukovou aparaturu. Profesionální somelierské služby jsou pro nás samozřejmostí. Nechají vyniknout kvalitu prezentovaných vín a přidají další úroveň dané společenské události. Počet sommelierů je vždy přizpůsoben počtu hostů.

Místo srovnávací degustace: ve společnosti Dobrá vína i dle domluvy

Místo konání závisí od počtu účastníků i samozřejmě od vašich představ, co vše by měla srovnávací degustace zahrnovat. Pro akce do 24 osob rádi poskytneme vlastní prostory v sídle společnosti (Ke Koh-i-nooru 472/21, Praha 5). K dispozici vám může být vybavený sál i zařízená zahrada a terasa s příjemným výhledem do zeleně. Srovnávací degustaci můžeme uspořádat ale i v restauraci, s níž spolupracujeme, nebo v podniku podle vašeho výběru. Domluvit se lze také na soukromé degustaci u vás doma.

Srovnávací degustaci si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení