Italský dárkový balíček
Kód: 900075-000-000Související produkty
Francouzské víno vyrobené z odrůdy Chenin je bílé víno pocházející z oblasti Údolí řeky Loiry. Suché víno s ovocným aroma a minerální chutí.
Francouzské víno Viognier L´exubérant je bílé víno čirého lesku s vůní květů a vyzrálého ovoce. Toto suché víno působí živě s jemnou minerální stopou v dochuti.
Francouzské víno Sauvignon Blanc je bílé víno plné vůní exotického ovoce, angreštu a broskví. Toto suché víno působí svěže a ovocně se živými kyselinami.
Francouzské víno Les Combottes Pernand Vergelesses z vinařství Domaine Rapet je vyrobené z Chardonnay. Toto bílé víno získává na plnosti a zajímavé aromatice.
Bílé víno z Burgundska, vyrobené z odrůdy Chardonnay pochází z produkce Domaine Roux.
Francouzské víno Riesling Pfersigberg Grand Cru je bílé víno rafinované vůně květů, broskví a exotického ovoce. Toto polosuché víno má jemné kyseliny v dochuti.
Elegantní bílé víno z odrůdy Verdejo, které pochází z vinařství El Progreso v srdci španělské oblasti La Mancha
Francouzské víno Pernand Vergelesses 1er Cru Sous Fretille je bílé víno z odrůdy Chardonnay. Toto suché víno má aroma pražených mandlí a minerální strukturu.
Detailní popis produktu
V balíčku se můžete těšit na:
Pinot Grigio Delle Venezie DOC Terre di Castelnuovo del Garda
Nugát - v mléčné a hořké čokoládě s lískovými ořechy Dulcioliva
Degustační balíček italské společnosti Alfieri. Možný jako firemní balíček daňově uznatelný.
Ideální dárek pro ty, co nemohou alkohol. Nealkoholické šumivé víno, doplní vynikající chuť ořechových klenotů Šarnut, lískooříškový krém Dulceoliva a čokoládové pralinky.
Dárkový balíček prémiových delikates z Francie. Vhodný jako firemní balíček daňově uznatelný
Bílé víno z vinařství Domaine Preignes le Neuf zabalíme společně s kakaovými lanýži Mathez do elegantní dárkové kazety.
Dárkový balíček Prosecco, Šarnutky, kakaové lanýže Mathez
Dokonalá souhra chuťových projevů italských delikates v elegantním dárkovém balíčku.
Degustační set s italským vínem Barolo DOCG, francouzskou terinou z divočáka od St. Christophe a mléčnou čokoládou Michel Cluizel s kousky slaného karamelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
