Champagne 1er Cru Blanc de Blancs Extra Brut 3l

Francouzské Champagne Fourny Blanc de Blancs brut je suché víno s příjemnou vůní květů, citrusů a dužnatého ovoce. Textura je ovocná s minerálními doteky. Celý popis
Země původu vína: Francie
Oblast: Champagne
Apelace (či podoblast): Vertus
Producent (výrobce): Veuve Fourny Et Fils
Odrůda (-y): Chardonnay
Druh vína: Suché
Barva: Bílé
Ročník: Neročníkové
Objem:
6 190,00 Kč 5 115,70 Kč
Skladem
SKU
340001-555-300
POSLEDNÍ KUS
"Champagne Fourny Blanc de Blancs brut je zařazené v jakostní klasifikaci Premier Cru. Toto balení v Jeroboamláhvi s objemem 3 l je vhodným dárkem, nebo jako vynikající aperitiv letních zahradních sešlostí. Víno je vyrobené z ručně sbíraných hroznů odrůdy Chardonnay. Průměrný věk vinné révy je 40 let a vinice se nacházejí na křídovém podloží. Víno je složeno ze dvou dílů. První pochází z rezerv třech předchozích ročníků vína a druhý podíl vína pochází z poslední sklizně. 75 % vína zrálo v nerezových tancích a zbylých 25 % vína zrálo v dubových sudech. Dozáží bylo přidáno pouhých 5g hroznového cukru na litr vína.

Barva tohoto Champagne vína je jiskrně světle žlutá s nádherným řetízkovým perlením. Ve společnosti Dobrá vína rozpoznáváme aromatické tóny bílých květů, citronové kůry, grapefruitové dřeně, čerstvé hrušky a křupavě bílých broskví. Chuť vína je příjemně suchá s ovocnou texturou, příjemnou minerální stopou a náznaky pečených ořechů.

Toto Champagne víno je naprosto skvělým aperitivem. V případě, že se rozhodnete ho servírovat společně s Vaším slavnostním menu, podávejte sushi, nebo sashimi.

Ideální teplota pro servis tohoto Champagne vína je 6–8 °C. Víno servírujte ve vinné sklenici na Champagne vína.

Víno je už po jeho zakoupení připravené ke konzumaci. V případě, že ho necháte ve Vašem sklepě do pěti let, nemusíte se ničeho obávat. """
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Champagne 1er Cru Blanc de Blancs Extra Brut 3l
Vaše hodnocení
DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.