Châteauneuf du Pape AOC rouge, Domaine du Bienheureux
Kód: 210514-018-075Související produkty

Mléčná tabulková čokoláda, z guatemalské plantáže u jezera La Laguna, nese rovnováhu mezi tóny cappuccina a horké čokolády s tóny lískových ořechů a toastu.

Jemná hořká čokoláda 73 % je plné chuti s tóny lékořice, červeného ovoce a zelených oliv. Použité boby pocházejí z plantáží v Dominikánské Republice.

Hořká tabulková čokoláda 72 % je ochucená karamelizovanými mandlemi, kandovaným citrónem, brusinkami a sušenými malinami.

Mléčná tabulková čokoláda s minimálním obsahem kakaa 45 % je ochucená s kousíčky karamelu na slaném másle.

Tabulková hořká čokoláda s obsahem kakaa 75% je vyrobená z kakaových bobů pocházející z plantáže el Jardín v Kolumbii. Čokoláda Michel Cluizel vás pohladí v ústech.

Výjimečná bílá čokoláda je vyrobená ve francouzské čokoládovně Michel Cluizel. Chuť této čokolády je máslově krémová a příjemně nasládlá.

Hořká 73 % tabulková čokoláda hladké konzistence je bohatá na pražené, kořeněné a bylinné tóny v doprovodu tropického ovoce a lékořice.

Hořká tabulková čokoláda Michel Cluizel s obsahem kakaa 70 % má velmi široké a pestré chuťové spektrum, mezi kterým dominují tóny žlutě dužnatého ovoce.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: | Červené víno |
---|---|
Země původu vína: | Francie |
Oblast: | Vallée du Rhône |
Apelace (podoblast): | Châteauneuf du Pape |
Barva: | Červené |
Druh vína: | Suché |
Odrůda (-y): | Cinsault |
Producent (výrobce): | Domaine du Bienheureux |
Ročník: | 2018 |
Země výrobce: | Francie |
Objem: | 0,75 l |
Položka byla vyprodána… |

Francouzské víno Châteauneuf du Pape je červené víno s bohatým ovocným aroma. Toto suché víno má pevné a vyvážené třísloviny s minerální texturou.

Sibane proto, že na výrobu tohoto vína byly použity odrůdy Syrah, Barbera a Nebbiolo. Červené víno z italského vinařství Cantine Povero.

Francouzské víno Very Limoux je červené víno z prosluněné oblasti Languedoc Roussillon. Toto suché víno má velké množství tříslovin, které působí velmi hladce.

Červené víno Barbera d’Asti DOCG z italského vinařství Cantine Povero je suché víno vyrobené z odrůdy Barbera.

Francouzské víno Châteauneuf du Pape je červené víno s bohatým ovocným aroma. Toto suché víno má pevné vyvážené třísloviny a minerální texturu.

Červené víno z produkce Domaine Singla je vyrobené z odrůdy Grenache Noir a Syrah

Francouzské víno Chorey Les Beaune je červené víno z vinařství Rapet. Toto suché víno s minerální stopou a tanickou strukturou je příjemně vyvážené a plné.

Francouzské víno Beaune 1er Cru, Clos du Roi je červené víno z Burgundska. Toto suché víno je postavené na ovocné textuře a dokonalém otisku terroiru.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.