Haindl Erlacher

Romana a Walter Erlacherovi v roce 2004 převzali rodinné vinařství ve Wolkersdorfu ve Weinviertelu kde vyrábějí vína s velkým respektem k přírodě. Hrozny vinné révy pocházejí výhradně z jejich vlastních vinic. Ve viničních tratích Stixenkreuter, Kühbühel, Hofweingärten a Ochsleitn pěstují různé odrůdy, ale mezi hlavní odrůdou je Grüner Veltliner (Veltlínské zelené). S velkou péči tvoří vína s výrazem, která zanechávají velký dojem.

Romana Haindl Erlacher je velmi úspěšnou „pěstitelkou vína“. Po vinařské škole, následovaly stáže doma i v zahraničí. Romana se věnuje práci na vinici, ochutnávkám, správě vinařství a prodeji. Sklep a zpracování vína má naopak pod taktovkou Walter. Je vystudovaným potravinářským biotechnologem. Nadšení pro víno a vinohrad už získali i jejich děti.

2 položek celkem
Láhev bílého vína Grauburgunder Premium - Haindl Erlacher
2019 Doporučujeme
666 Kč

Rakouské víno Grauburgunder Premium je bílé víno vyrobené z odrůdy Rulandské šedé. Toto suché víno nese tóny pečených kaštanů a ovoce ve spojení s mineralitou.

Kód: 150006-019-075
Láhev bílého vína Grüner Veltliner Premium Haindl Erlacher
2019
666 Kč

Rakouské víno Grüner Veltliner Premium je bílé víno rafinovaných chutí. Toto suché víno si zamilujete díky jeho ovocnosti, kořenitosti a mineralitě.

Kód: 150005-019-075

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz