Corte Figaretto

Corte Figaretto je rodinné vinařství, které se nachází v srdci Valpanteny, v údolí, ležícího severně od Verony, v regionu Veneto. Toto jižně vystavené údolí se pyšní vzácnými vinicemi, které přinášejí dokonale vyzrálé hrozny pro výrobu především červeného vína.

Každé víno je překrásným výrazem země a vinice, ze které pochází. Každá vinice je pečlivě sledována a obhospodařovaná s respektem k přírodě. Proto ve spojení s úsilím vinaře přináší vinařství Corte Figaretto jedinečná vína plná souladu tamního terroiru. Vyrábějí vína, která jsou schopná vyvolávat intenzivní emoce.

Pro dokonalý zážitek z degustace vín Valpolicella, Bacca Nera, nebo třeba bílého vína Secco di Corte doporučujeme vybrat správné sklenice na víno.

2 položek celkem
Láhev bílého vína Bianco Secco di Corte IGP Veneto -Corte Figaretto
2022
349 Kč

Italské víno Bianco Secco di Corte je bílé víno vinařství Corte Figaretto. Toto suché víno disponuje neopominutelnou aromatikou s doteky minerálních tónů.

Kód: 120338-000-075
Láhev čeveného vína Valpolicella Superior AOC, Alte Quare Corte Figaretto
2019 Doporučujeme
639 Kč

Italské víno Valpolicella je červené víno z rodinného vinařství Corte Figaretto. Suché víno svěží aromatické chutě s doteky bylinek.

Kód: 220006-000-075

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz