Conserverie St Christophe

Conserverie St Christophe je rodinný francouzský podnik sídlící blízko kanálu La Manche, který se specializuje na výrobu masových terin, pâté, rillettů, ale i konfitované zeleniny a dalších kvalitních delikates. Conserverie St Christophe pro svou výrobu používá výhradně regionální suroviny.

Conserverie St Christophe je úzce napojena na farmáře ze svého okolí, kteří zaručují nejvyšší kvalitu vepřového masa, hovězího masa, králičího masa i drůbežího masa, které bylo chováno ve Francii, při dodržování nejpřísnějších hygienických norem. Stejně tak přistupují ke zpracovávané zelenině, kterou nakupují od místních zemědělců. Průběh zavařování výrobků ve skleněných nádobách je pečlivě kontrolován. Závisí na něm totiž trvanlivost a kvalita jednotlivých výrobků, které jsou zpracovány bez konzervačních látek, přísad a barviv.

Konzervy Conserverie St Christophe každému na první pohled připomenou zavařené skleničky od babičky. Po jejich ochutnání zjistíte, že obsah, který se uvnitř skrývá, je kvalitní poctivé maso zpracované právě jako od babičky.

9 položek celkem
Zavařovací sklenice s Drůbežím játrové pâté s jalovcem - Paštika Conserverie St Christophe
290 Kč

Jemné ale přesto výrazné drůbeží pâté z pečených drůbežích jater, vyvážené lehce vepřovým masem a celkově prostoupené chutí jalovce.

Kód: 610002-007-270
Zavařovací sklenice s Vepřovým pâté s česnekem - Paštika Conserverie St Christophe
290 Kč

Projev tohoto pâté opravdu evokuje vesnici. V chuti dominuje výrazně pečené vepřové maso, restovaný česnek a koření.

Kód: 610002-009-270
Zavařovací sklenice s Vepřovým rillettes - Masová pomazánka Conserverie St Christophe
290 Kč

Rillette je francouzská specialita. Na malé kousky natrhané v tomto případě vepřové maso. Chuť masa je zvýrazněná pouze výpekem z vepřového masa, solí a pepřem.

Kód: 610003-015-250
Konfitovaná cibule - Conserviere St. Christophe
305 Kč

Konfitovaná cibule je zkaramelizovaná cibule marinovaná ve víně, což dohromady vytváří skvělou harmonii a přímo vybízí k mnoha dalším kombinacím.

Kód: 610005-018-270
Zavařovací sklenice se Slepičím rillettes - Masová pomazánka Conserverie St Christophe
325 Kč

Rillette je francouzská specialita. Na malé kousky natrhané v tomto případě slepičí maso. Chuť masa je zvýrazněná pouze výpekem ze slepičího masa, solí a pepřem.

Kód: 610003-013-250
Zavařovací sklenice s Králičím rillettes - Masová pomazánka Conserverie St Christophe
370 Kč

Rillette je francouzská specialita. Na malé kousky natrhané v tomto případě králičí maso. Chuť masa je zvýrazněná pouze výpekem z vepřového masa, solí a pepřem.

Kód: 610003-014-250
Zavařovací sklenice s Srnční terinou - Conserverie St Christophe
380 Kč

Terina ze srnčího masa obsahuje veliké kousky opečeného masa ve šťávě ochucené restovanou cibulkou a calvadosem a je delikatesou pro všechny milovníky masa.

Kód: 610001-002-270
Zavařovací sklenice s Terinou z uzeného lososa - Conserverie St Christophe
383 Kč

Jemná terinka z masa uzeného i přírodního lososa, kde malé kousky masa spojuje lahodný jemný krém ze smetany a vajec.

Kód: 610001-006-270
Zavařovací sklenice se Čtyřmi druhy masa ve vlastní šťávě - Sterilované maso Conserverie St Christophe
615 Kč

Směs čtyř druhů bílých mas v želé - králičí, kuřecí, vepřové a telecí maso je zpracované podle starého vlámského receptu. Chuť je doplněna o prvotřídní jalovec.

Kód: 610004-017-700

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz