Acetaia Malpighi

Acetaia Malpighi je rodinný výrobce tradičních balzamických octů v Modeně, tedy v severní Itálii, provincii Emilia-Romagna.

Léty prověřená technologie výroby pravého balzamického octa dlouhým zráním v dubových sudech, dává výrobkům Acetaia Malpighi typickou sladko kyselou chuť. Pouze vybrané výrobky té nejvyšší kvality, se mohou pyšnit označením Aceto Balsamico Tradizionale di Modena. Tyto výrobky obsahují pouze nejlepší vinný mošt, bez dalších přísad a ochucovadel.

Acetaia Malpighi také vyrábí ochucené vinné octy třeba s přídavkem jablečného moštu, fíkové směsi, nebo šafránu. Vinné octy přinášejí pokrmům nezaměnitelné chutě. Dokonale ochutí nejen saláty, ale i masové pokrmy, marinády, dokonce i dezerty.

6 položek celkem
Lahvička s Aceto balsamico crema lanýžový - Balsamikový krém Acetaia Malpighi
196 Kč

Tmavý balsamický krém s příchutí bílých lanýžů pro dochucování salátů, těstovin a rizot. Je vyroben ze základního balsamického octa "Aceto balsamico di Modena IGP"

Kód: 630003-056-250
Sklenička Konfitované cibule v balsamickém octu  - Delikatesa Acetaia Malpighi
299 Kč

Delikátní marmeláda uvařená z pomalu konfitované cibule a balsamického octa z Modeny. Sladko-kyselá chuť je unikátní a skvěle podtrhuje chuť balsamického octa.

Kód: 660008-000-125
Lahvička s Aceto balsamico Balsamo di Fichi - Balsamikový ocet Acetaia Malpighi
399 Kč

Fíkový balsamický ocet je vytvořený spojenim proslulého "Aceto Balsamico di Modena IGP" a fíků z jižní Itálie. Tmavý vinný ocet s výraznou sladkou chutí fíků.

Kód: 630008-059-100
Lahvička s Aceto balsamico Balsamo di Zafferano - Balsamikový ocet Acetaia Malpighi
399 Kč

Výrazný redukovaný vinný ocet doplněný o velkou dávku vzácného výběrového šafránu dal vzniknout velmi unikátnímu světlému aromatickému balsamickému octu.

Kód: 630008-060-100
Lahvička s Aceto balsamico Saporoso - Balsamikový ocet Acetaia Malpighi s papírovou krabičkou
439 Kč

Tradiční balsamický ocet Saporoso od společnosti Acetaia Malpighi je vytvořen zvláště pro konzumenty upřednostňující vysokou kvalitu balsamického octa.

Kód: 630004-000-100
Aceto balsamico Prelibato bianco, Acetaia Malpighi
526 Kč

Luxusní bílý jemný balsamický ocet zrající v soudcích z jasanového dřeva po dobu 5 let. Skvěle harmonizuje se zeleninovými pokrmy, masem i saláty.

Kód: 630005-000-200

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz