Bartoli Giusti

Bartoli Giusti je jednou z nejstarších toskánských rodin Montalcina, která zde pěstuje červená vína po staletí. Toskánské rodinné vinařství Bartoli Giusti obdělává v kopcích směřujících k Montalcinu 60 ha obilných polí, 30 ha olivového háje a 12 ha vinic pouze s hrozny odrůdy Sangiovese. Vinice Bartoli Giusti se nacházejí v srdci proslavené vinařské oblasti Brunello di Montalcino DOCG.

Dnes vinařství řídí Gino Antonio a Anna Maria Focacci, kteří se snaží jak udržovat původní tradice, tak jsou i propagátoři velkých technologických inovací. Ručně sbírané hrozny jsou pečlivě tříděné. Nadmořská výška vinic je 300–350 metrů nad mořem a velký teplotní rozdíl mezi dnem a nocí dává zvláštní bohatost aromatických nuancí vín Bartoli Giusti. Tato červená toskánská vína jsou intenzivní, komplexní a obzvláště jemná.

2 položek celkem
Rosso di Montalcino DOC, Bartoli Giusti
2020
498 Kč

Italské víno Brunello di Montalcino je červené víno granátové barvy. Toto suché víno s vůní ovoce a doteky kůže a hlíny má zaoblenou tanickou strukturu.

Kód: 220361-000-075
Lahev červeného vína Brunello di Montalcino, Bartoli Giusti
2017
1 169 Kč

Italské víno Brunello di Montalcino je červené víno s intenzivní a vytrvalou chutí. Toto suché víno je elegantní a harmonické.

Kód: 220001-000-075

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz