Domaine Camp Galhan

Domaine Camp-Galhan je francouzské rodinné vinařství ležící v srdci regionu Duché d´Uzes severozápadně od Nimes, v jižní části vinařského regionu Údolí řeky Rhóny. Vinice se nacházejí na starobylých terasách nad ikonickou řekou Gardon, která tvoří dominantu kopcovité oblasti Cevannes.

Terroire je velmi teplý, tvořený velkými oblázky, které zajišťují dobré dozrávání hroznů a pomáhají tak uchovat aromatický potenciál vína. Svěžest v noci zajišťují větry z masivu Cevannes. Sklizeň probíhá ručně a hrozny se zpracovávají v inovativním sklepě tvořeném 3 podlažími, kde manipulace probíhá jen za využití gravitace, bez čerpadel s respektem ke sklizeným hroznům. Vznikají tak pozoruhodná vína AOC Duché d´Uzes a IGP Cevannes. Cuvée Domaine Camp-Galhan jsou tvořena tak, aby vyjadřovala komplexnost a bohatost vín.

Červená, bílá a růžová vína jsou strukturovaná, aromatická ze striktně selektovaných hroznů. Francouzská vína Amanlie AOP Duché d´Uzes a Perassiéres AOC Duché d´Uzes nejlépe vyniknou, pokud vyberete i vhodné sklenice na víno

Žádné produkty značky Domaine Camp Galhan nebyly nalezeny...

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz