Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu o podporu a konzultace týkající se vybavení restaurací nabízí společnost Dobrá vína služby také v této oblasti. Od vzniku naší společnosti jsme byli při zakládání desítek restaurací, vináren, barů či kaváren a tyto zkušenosti předáváme rádi dál. Také stále držíme krok s nejnovějšími trendy na trhu a aktuálním vkusem a požadavky hostů. Neváhejte se proto na nás obrátit a konzultovat svoje nápady i představy. Samozřejmě máme i spoustu tipů na kvalitní a cenově příznivé dodavatele vybavení restaurací.

Termoregulovatelné vinotéky

Zkoušeli jsme nejrůznější výrobce takzvaných vinoték – lednic (chladniček) na víno – a nejvíce nám i našim klientům vyhovují dvouzónové vinotéky značky Liebherr. Tyto chladničky mají dvě teplotní zóny pro červené a bílé víno s nezávislým řízením, jsou vybaveny regály a celoskleněnými nebo plnými dveřmi.

Vinné sklo

Do vinného skla patří sklenice a karafy. V nabídce společnosti Dobrá vína naleznete jak sklo vhodné pro běžný provoz, tak sklo, které používají sommeliéři pro degustování vín.  Toto sklo je pro dokonalé vychutnání vína ideální a mělo by z části doplňovat běžně používané sklo. Naším cílem je, aby restaurace používaly kvalitní sklo, a proto do naší nabídky patří především značka Italesse.

Další doplňky pro vybavení restaurací

Pro restaurace a další gastroprovozovny dodáváme také doplňky, které k vínu neodmyslitelně patří. Jedná se např. o profesionální otvíráky, nálevky, dřevěné stojany na víno, či dokonce francouzské sudy na víno (barrique). Dřevěné stojany jsou vyráběny (složeny) profesionálním truhlářem a vždy jsou použity originální bedny.