Eshop DobraVina.cz pečuje o své klienty v gastronomickém sektoru tím, že nabízí školení personálu restaurací a hotelů. Zaměstnanci těchto provozoven pak hravě zvládnou správný servis vín, podporu prodeje vín, nebo doporučit takové víno, na které má host zrovna chuť. Domluvit lze i individuální školení třeba v sídle společnosti, nebo u vás doma.

Proškolený personál je dobrá vizitka každého podniku

Společným zájmem provozovatele restaurace a naším jsou spokojení zákazníci, kteří si dobře vychutnají služby restaurace. Pro dosažení těchto výsledků je zapotřebí mít nejen vynikajícího kuchaře a dobrou nabídku vín, ale rovněž co nejlépe proškolený personál. Jen takový dokáže hostům doporučit jídlo s dokonale harmonizujícím vínem, současně brát na zřetel individuální chuťové preference a navíc podat o víně komplexní informace.

Společnost Dobrá vína má dlouholeté zkušenosti v oboru gastronomie

Snažíme se předat personálu restaurací v rámci našich podpůrných služeb co nejvíce zkušeností, aby služby restaurace odpovídaly i představám náročné klientely. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru a spolupráce s mnoha prestižními restauracemi garantují maximální kompetentnost a velmi dobré výsledky.

Kde a kdy se školení personálu koná?

Školení probíhá přímo v prostorách provozovny v době, která nejlépe vyhovuje konkrétnímu provozu. Po dohodě můžeme proškolit vaše zaměstnance i u nás, v degustačním sále společnosti Dobrá vína.