REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Testimonial

- BONVER -

Společnost Dobrá vína je vděčná za důvěru a věrnost společnosti Bonver, pro kterou pravidelně realizujeme kompletní wine catering na velkých firemních akcích jak v Praze, tak ve Valašském Meziříčí a již několikrát byli také klienti a partneři společnosti Bonver obdarováni vánočními dárky vybranými ze sortimentu společnosti Dobrá vína.

Testimonial

- T-MOBILE -

Společnost T-Mobile oslovila společnost Dobrá vína s přáním realizovat z našeho sortimentu vánoční dárky pro významné partnery a klienty. Téměř dva tisíce obdarovaných se radovalo z exkluzivní světově oceňované prémiové čokolády značky Michel Cluizel.

Testimonial

- RICHTER + FRENZEL -

Společnosti Dobrá vína se podařilo získat významnou a velmi rozsáhlou zakázku od společnosti Richter + Frenzel na realizaci vánočních dárkových kazet pro partnery a klienty po celé České republice. Zakázku jsme realizovali včetně výroby dárkových kazet dle přání klienta a distribucí do určených míst v Praze a České republice.

Testimonial

- VOLVO -

Společnost Dobrá vína si velmi váží dlouholeté spolupráce s českým zastoupením automobilového výrobce Volvo. Jsme pyšní na věrnost a spokojenost s naším sortimentem a službami a budeme se i nadále snažit dělat radost klientům i partnerům společnosti a pomáhat jí profesionálně prezentovat.

Testimonial

- RICOH -

Již několik let společnost Dobrá vína vybírá spolu s vedením společnosti Ricoh ze svého sortimentu dárky jako poděkování pro významné klienty a partnery. Rádi vymýšlíme nové varianty a způsob brandingu, který by se líbil.

Testimonial

- SCHRACK TECHNIK -

Společnost Schrack Technik si v minulých letech vybrala pro své významné klienty a partnery čokoládové dárky ze sortimentu společnosti Dobrá vína. Nezapomeneme na týden, kdy jsme vázali 3000 kusů saténových mašlí. Krásná práce.

Testimonial

- ČESKÁ POŠTA -

Společnost Dobrá vína se v minulých letech zúčastnila a zvítězila ve výběrovém řízení na zajištění vánočních dárků pro významné klienty a partnery společnosti Česká pošta. Jednalo se o velkou zakázku, která byla realizovaná společností Dobrá vína včetně dárkových obalů s brandingem dle zadání a s distribucí do udaných poboček po České republice.

Testimonial

- COFIDIS -

Společnost Dobrá vína vyhrála se svou nabídkou výběrové řízení společnosti Cofidis na kompletní realizaci firemních dárků včetně výroby dárkových obalů dle zadání klienta. Dále se společnost Dobrá vína podílela zajištěním wine cateringu pro klienty v průběhu veletrhů.

Testimonial

- DEK -

Společnost Dobrá vína byla poctěna důvěrou společnosti DEK, provozující síť stavebnin s požadavkem na realizaci a pravidelné celoroční dodávání personalizovaných dárkových kazet pro partnery a významné klienty.

Testimonial

- SEDLÁK INTERIER -

Společnost Dobrá vína získala důvěru vedení společnosti SEDLÁK INTERIER a má možnost realizovat dárkové kazety pro významné klienty a partnery. Také se podílí zajištěním kompletního cateringu spojeného s wine cateringem na prezentacích společnosti v luxusních kuchyňských studiích v Praze.

Testimonial

- DINO TOYS -

Již mnoho let má společnost Dobrá vína radost ze spolupráce a věrnosti společnosti Dino Toys, která s ní realizuje nejen dárky pro svou širokou klientelu, ale také se pravidelně podílí na firemních akcích pořádaných na závodišti v Chuchli, kde zajišťuje wine catering.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz