Chystáte-li setkání se svými blízkými z řad rodiny či přátel a přemýšlíte, jak společné chvíle ozvláštnit, zkuste soukromou degustaci. Společnost Dobrá vína ji v souladu s vaším zadáním připraví takzvaně na klíč. Záběr našich služeb zahrnuje nejen výběr vína, ale i zajištění místa pro konání akce, zábavního programu či cateringu a obsluhy.

Pro jaké akce je určena soukromá degustace

Soukromou degustaci vám pomůžeme uspořádat u příležitosti narozenin, vánočního večírku, zahradní party nebo třeba svatby, kdy připravujeme i soukromou předsvatební degustaci pro snoubence. Typů akcí je nepřeberně, díky dlouholeté praxi se přizpůsobíme vašim představám a zajistíme vše potřebné tak, aby byli vaši hosté spokojeni.  Obrátit se na nás můžete, i pokud máte specifické požadavky k programu a chcete připravit degustaci na přání.

Soukromá degustace s profesionálním sommelierem

Samozřejmostí jsou pro nás profesionální sommelierské služby, které teprve nechají vyniknout kvalitu prezentovaných vín a přidají další úroveň dané společenské události. Počet sommelierů je vždy přizpůsoben počtu hostů.

Řízená degustace

Pokud zvolíte řízenou degustaci, pak sommelier v samostatném programu představí vybraná vína zasvěceně a poutavě všem přítomným. Při požadavcích na takzvanou řízenou nebo komentovanou degustaci pro větší počet hostů nebo v rozlehlejším objektu máme připraven mikrofon a zvukovou aparaturu.

Neřízená degustace

Při neřízené degustaci je profesionální sommelier přítomný po celou dobu oslavy pro individuální prezentaci. Hosté k jeho stolku sami dochází a mohou si výběr vína zpestřit diskusí s tímto odborníkem. 

Je soukromá degustace vedena pouze v češtině?

Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

Výběr vín pro soukromou degustaci

Vína vybíráme většinou ze sortimentu zhruba 800 druhů námi dovážených francouzských a italských vín i vín z jiných zemí, třeba Argentiny, Austrálie nebo Rakouska, a samozřejmě také z tuzemské nabídky, například z moravských vín. Vybírat lze z vín ve všech cenových hladinách, počínaje kvalitními víny v takzvaných Bag in Boxech (v desetilitrových krabicích) a konče luxusními víny ve výjimečných ročnících.

Vinné sklo a doplňky Italesse

Disponujeme vlastní zásobou vinného skla renomované značky Italesse. V naší nabídce jsou reprezentativní sklenice i karafy, které můžeme na akci zapůjčit v dostatečném množství. Poskytnout můžeme rovněž chladící nádoby, sommelierské otvíráky na víno či vinné nálevky pro usnadnění servisu.

Degustace delikates a degustace čokolády

Degustace vín můžeme rozšířit o vybrané delikatesy, které jsou nedílnou součástí naší stále nabídky vín a které chuť vína podtrhnou. Jedná se například o olivy, olivové oleje, balzamické octy a krémy, francouzskou čokoládu Michel Cluizel, francouzské čokoládové lanýže Mathez a v neposlední řadě také francouzské terriny a rilletes. Degustace čokolády bývá zakončena ochutnávkou vynikající plantážové kávy.

Catering pro soukromou degustaci

Na přání připravíme pro vaši akci i catering. Zajištění občerstvení či celého menu v podobě oběda nebo večeře řešíme s našimi spřátelenými společnostmi Catering Theatro a Catering Vyšehrad, případně dle domluvy s jinou společností. A to včetně obsluhujícího personálu.

Doprovodný program pro soukromou degustaci

V případě zájmu obstaráme pro vás a vaše hosty i doprovodný program, jímž můžete degustaci vín a delikates doplnit. Například živou hudbou. (Jestli jsou ještě další možnosti nebo dokonce konkrétní příklady, třeba kapel, s nimiž spolupracujete, byla by škoda je nezmínit, myslím)

Dárek pro hosty soukromé degustace: čokoláda, delikatesy a víno

V naší nabídce naleznete také řadu balíčků, které jsou složeny z vína a vysoce kvalitní čokolády značky Michel Cluizel i Mathez nebo vína a francouzských či italských delikates. Balíčky je možné sestavit i dle vašeho výběru a označit samolepkou se jménem hostů, abyste je tak mohli potěšit milým dárkem.

Místo soukromé degustace: ve společnosti Dobrá vína i dle domluvy

Místo konání závisí od počtu účastníků i samozřejmě od vašich představ, co vše by měla soukromá degustace zahrnovat. Pro akce do 24 osob rádi poskytneme vlastní prostory v sídle společnosti (Ke Koh-i-nooru 472/21, Praha 5). K dispozici vám může být vybavený sál i zařízená zahrada s možností grilování a terasa s příjemným výhledem do zeleně. Soukromou degustaci můžeme uspořádat ale i v restauraci, s níž spolupracujeme, nebo v podniku podle vašeho výběru. Domluvit se lze také na soukromé degustaci u vás doma.

Privátní degustaci si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823

Jste majitelem firmy a rádi byste uspořádali degustaci pro své zaměstnance, partnery nebo klienty? Domluvte si firemní degustaci se společností Dobrá vína. Rádi připravíme program podle vašich představ a požadavků. Více v nabídce Firemní degustace.