Společnost Dobrá vína připravila nabídku pro restaurace a další provozovny. Týká se možnosti nakoupit produkty z našeho sortimentu za speciální ceny i možnosti závozu a dodávek dle objednávky. Rádi také poskytneme konzultaci v souvislosti s vybavením restaurace. Navíc se s námi můžete domluvit na sestavení vinného lístku, školení personálu či řízené degustaci.

Speciální ceny vín, delikates a plantážové kávy

Všem provozovnám nabízíme produkty ze sortimentu společnosti Dobrá vína za speciální ceny. Do této nabídky patří vína francouzská, italská, moravská i vína z dalších zemí. Dále se nabídka vztahuje na delikatesy, v našem sortimentu najdete vysoce kvalitní čokoládu, olivy a olivové oleje, pesto a tapenády, terriny a rilletes. Prodáváme rovněž vynikající plantážovou kávu. 

Závozy a dodávky objednávek pro restaurace

Vaši objednávku jsme připraveni vyřídit a doručit každý den.

Sestavení vinného lístku pro restaurace

Společnost Dobrá vína nabízí sestavení vinných lístků od A do Z, s ohledem na typ provozu a přání provozovatele.

Řízené degustace pro restaurace

Degustace se může stát nedílnou součástí nabídky služeb i vaší provozovny, například jako doprovodný program různých akcí.

Vybavení restaurací

Poradíme vám s výběrem vhodných vinoték, vinného skla a dalších doplňků.

Školení personálu pro restaurace

Společnost Dobrá vína nabízí školení personálu pro podporu prodeje vín. Domluvit lze i individuální školení.

Kontakt pro restaurace

V případě zájmu o naše služby prosím kontaktujte Miroslava Kredvíka, majitele a jednatele společnosti Dobrá vína, a to buď e-mailem mirek@dobravina.cz nebo telefonicky: 603 230 731.