Nejsme jen obchodníci s vínem, ale i srdcem a duší milovníci vína. A rádi se o svou vášeň i dlouholeté profesionální sommelierské znalosti podělíme. Přijměte proto pozvání na degustaci se společností Dobrá vína. V naší nabídce najdete rozmanité formy degustací, nejen vína, ale i degustace čokolády nebo delikates. Vybírat můžete jak veřejné degustace, které pořádáme na zajímavá témata, tak si s námi domluvit degustaci na přání. Jsme schopni splnit náročné představy firem, stejně tak s potěšením připravíme individuální degustaci pro jednoho zájemce.

Veřejná degustace

Každý měsíc připravujeme pro milovníky dobrého moku degustace vín z našeho portfolia. Aby byly ochutnávky pestré, vymýšlíme pro jednotlivá setkání stále nová a zajímavá témata. A nedržíme se jen vína. Aktuální program najdete v kalendáři veřejných degustací.

Firemní degustace

Potřebujete uspořádat firemní akci se zpestřením pro své zaměstnance, partnery nebo klienty? Domluvte si firemní degustaci se společností Dobrá vína. Rádi připravíme program podle vašich představ a požadavků.

Soukromá degustace

Chystáte-li setkání se svými blízkými z řad rodiny či přátel a přemýšlíte, jak společné chvíle ozvláštnit, zkuste soukromou degustaci. Společnost Dobrá vína ji v souladu s vaším zadáním připraví takzvaně na klíč. Záběr našich služeb zahrnuje nejen výběr vína, ale i zajištění místa pro konání akce, zábavního programu či cateringu a obsluhy.

Degustace na přání

Upřednostňujete vína z Bordeaux před jejich konkurenty z Moravy? Oceníte spíše sklenici Chardonnay než Merlotu? Jste milovníky italské kuchyně a chcete si vychutnat výbornou pastu v harmonickém propojení s vynikajícím vínem a ještě se o tom, co jíte a pijete, něco dozvědět? Zkrátka máte své oblíbence? Pak je degustace na přání od společnosti Dobrá vína pro vás tím pravým.

Srovnávací degustace

Láká vás rozmanitost vinařských oblastí, odrůd i ročníků? Společnost Dobrá vína pro vás s potěšením připraví srovnávací degustaci.

Open air degustace

Rádi byste ozvláštnili akci pořádanou pod širým nebem? Společnost Dobrá vína pro vás připraví open air degustaci, abyste mohli své hosty překvapit nabídkou kvalitního vína doplněnou o profesionální servis a komentář.

Narozeninová degustace

Ať už jste oslavenec, anebo pořádáte oslavu pro jubilanta, vše nejlepší můžete popřát a zároveň si dopřát při narozeninové degustaci se společností Dobrá vína. Vybírat můžete z různých typů degustací, případně se s námi domluvit na jiné akci podle svých představ. Není pro nás problém připravit jak soukromou degustaci s komornější atmosférou, tak oslavu pro větší počet hostů.  

Svatební degustace

Svatba je nezapomenutelným dnem ve vašem životě i v životě vašich blízkých, kteří s vámi tuto radostnou událost sdílí. Řekněte proto „ano“ také společnosti Dobrá vína a překvapte své hosty vlastní svatební degustací.

Degustace Dámská jízda

Společnost Dobrá vína zve dámy na dámskou jízdu. Zážitková řízená degustace francouzských vín je doplněna degustací delikates a doprovodným programem. Vybírat můžete ze tří variant. 

Degustace Pánská jízda

Máte chuť na něco ostřejšího? Společnost Dobrá vína pro vás uspořádá pánskou jízdu s řízenou degustací vín i ušlechtilých destilátů. K pánské společnosti patří i dobrý doutník.

Degustace čokolády

Pokud jste neochutnali opravdu kvalitní čokoládu, jako byste čokoládu nikdy nejedli. Příležitostí zakusit pravou chuť je degustace čokolády, lze ji totiž degustovat stejně jako velká vína.

Řízená degustace a neřízená degustace

Podle typu akce a vašich požadavků může prezentace vín probíhat dvojím způsobem. Při řízené degustaci sommelier vybraná vína zasvěceně a poutavě představí v samostatném programu všem přítomným. Při větším počtu hostů používáme zvukovou aparaturu, aby komentář bez problémů slyšeli všichni. Nebo lze zvolit neřízenou degustaci, kdy je profesionální sommelier přítomný po celou dobu oslavy pro individuální prezentaci. Hosté k jeho stolku sami dochází a mohou si výběr vína zpestřit diskusí se znalcem. 

Je degustace vedena pouze v češtině?

Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

Místo degustace: ve společnosti Dobrá vína i dle domluvy

Místo konání závisí od počtu účastníků i samozřejmě od vašich představ, co vše by měla degustace zahrnovat. Pro akce do 24 osob rádi poskytneme vlastní prostory v sídle společnosti (Ke Koh-i-nooru 472/21, Praha 5). K dispozici vám může být vybavený sál i zařízená zahrada a terasa s příjemným výhledem do zeleně. Degustaci můžeme uspořádat ale i v restauraci, s níž spolupracujeme, nebo v podniku podle vašeho výběru. Domluvit se lze také na degustaci u vás doma.

Degustaci si můžete domluvit e-mailem info@dobravina.cz nebo telefonicky: 271 961 344, 733 552 823.