Kontakty

Neváhejte se na nás obrátit!

DOBRÁ VÍNA s.r.o.

  • Ke Koh-i-nooru 472/21
  • 155 00 Praha 5 - Stodůlky
  • IČ 27124908
  • DIČ CZ27124908
  • Číslo účtu ČS 101155319/0800

Spojte se přímo ...

Vedení společnosti

Miroslav Kredvík

Po deseti letech působení v gastronomii a sbírání vědomostí ze světa vína založil v roce 2004 společnost Dobrá vína a věnuje se dovozu, prezentaci a prodeji těch nejlepších vín.

Vendula Kredvíková

V roce 2004 spolu s manželem Mirkem založila společnost Dobrá vína a stará se o propagaci společnosti, vymýšlení a realizaci dárkových kazet i výběr čokolády a delikates.

Obchod

Marek Nykodém

Dlouholeté manažerské zkušenosti z prestižního pražského hotelu zúročuje ve společnosti Dobrá vína a svými schopnostmi a vědomostmi zajišťuje spokojenost firemní i privátní klientely.

Ota Mates

Je nepostradatelnou posilou našeho týmu. Využívá své praxe načerpané ve špičkových pražských hotelích a neposledně i cateringu. Ať už se jedná o znalost vína, spolehlivost nebo příjemné jednání, je to zkrátka profesionál na svém místě.

Filip Krybus

Znalosti a mnohaleté zkušenosti s vínem a gastronomií využívá pro přípravu podkladů pro e-shop, pomoc klientele s výběrem i precizní přípravu a expedici objednávek.

Logistika & Administrativa

Jana Švárová

Dlouholeté zkušenosti s prací v gastronomickém sektoru na pozici samostatné účetní pomáhají s úspěšným řešením i složitých účetních operací.

Alena Frčková

Bohaté znalosti a zkušenosti z provázení a cestování po vinných regionech využívá pro překlady a psaní textů na web společnosti Dobrá vína. Udržuje úzké vztahy s vinařstvími a zajišťuje logistiku a dovoz vín i delikates.

Externisté

René Joksch

Řízení hotelu a celá řada dalších zkušeností z gastronomie včetně studia vinařského oboru na vysoké škole jsou skvělé předpoklady pro práci s vínem.

Hana Halfarová

Praxe ve všestranné podpoře firemní propagace a marketingu, a také mnoholetá zkušenost s redakčními systémy pomáhá v sektoru online prodeje a propagaci společnosti Dobrá vína.

DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.