PODZIMNÍ FESTIVAL DOBRÉHO VÍNA

degustace-vina-praha-77-vzorku-vin-festival-s-vinari-2021-dobravina.cz


Termín degustace: 15.10.2021 16:00 Hotel Lindner Prague Castle


Dovolte nám srdečně Vás pozvat na den strávený ve společnosti zahraničních vinařů. Jedná se o naše dlouholeté dodavatele, partnery a nebojíme se říci i přátele. Díky našim překladatelům, budete mít ojedinělou možnost osobně si pohovořit o svém oblíbeném vínu přímo s člověkem, který stál u jeho zrodu.

 

Společně procestujeme francouzské regiony z naší nabídky. Languedoc-Roussiillon, Gaskoňsko, Bergerac, Údolí řeky Rhôny, italské Veneto, Dolní Rakousy, ale i věhlasnou oblast Champagne ve Francii a ochutnáte báječných 77 vzorků vín.

PODZIMNÍ FESTIVAL DOBRÉHO VÍNA ZA ÚČASTI ZAHRANIČNÍCH VINAŘŮ

Podzimní vinný festival proběhne dne 15. října 2021 od 16. hodin
V prostorách Hotelu Lindner na adrese: Strahovská 128, Praha 1,  www.lindnerhotels.cz
Vstupné na osobu 1490,- Kč


Svou účast nám potvrdili vinaři z Francie, Itálie a Rakouska - Veuve Fourny Et Fils, Château Les Fontenelles, Les Freres Laffitte, Le Manzane, Haindl Erlacher, Domaine La Croix Sainte Eulalie, Domaine de Cassan, Le Rosé de Bessan, Domaine Allois a Domaine Verquiére, a dále Acienda Vinicola Sansilvestro – Piemonte, Mastia – Veneto, Acienda Vinicola Humar – Collio a Cantina San Donaci - Puglia.

Po celý den bude, po boku vín, připraveno bohaté rautové občerstvení, degustace čokolády Michel Cluizel, kakaových lanýžů Mathez, nebo delikátních oliv z produkce společnosti Barral.

Příjemnou atmosféru v historickém centru strahovského nádvoří zpříjemní živá hudba.

Těšit se na Vás bude tým "Dobrých Vín".

Rezervace nutná - na obvyklých kontaktech - info@dobravina.cz nebo +420 733 552 823

Podmínkou účasti je prokázání bezinfekčnosti dle nařízení vlády.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení