JARNÍ DEGUSTACE 77 VZORKŮ S VINAŘI FRANCIE A ITÁLIE

lindner-hotel-degustace-77-vzorku-jaro-2022

Termín degustace: 22.04.2022 16:00 Hotel Lindner Prague Castle


Vážení milovníci Dobrých vín, dovolte, abychom vás, tak jako každý rok pozvali na degustaci s vinaři z Francie a Itálie, která letos dostane o něco málo více pozornosti než tomu bývá na našich akcích obvyklé. Milovníci francouzských vín si jistě najdou své v podobě několika nových vinařství a jejich vín nebo si přechutnají naše sortimentní stálice v podobě nově přicházejících ročníků.

 

Z Itálie již potvrdili účast vinaři z Piemontu Azienda Agricola Bric Cenciurio se svými víny z Barola a Asti v podobě svých vín z odrůdy Nebbiolo a Barbera, z Veneta přijede zástupce sklepů Le Pergolette, od kterých přechutnáte vína Amarone a Ripasso a přidruženou produkci pod značkou Poggio Piccolo se svým Vermetinem, dále z Toskánska z věhlasného Chianti zástupce sklepa LE REGGE, z Abruzza ochutnáte vína ze sklepa PiandiMare, z Alsaska se setkáte opět s Michelem Ginglingerem, ze Savojska s víny ze Chateau La Gentilhommiere od Pascala Percevala, z jižní Rhôny s víny z vínařství Font-Sane a mnoho dalších vín z Bordeaux či Burgundska… celkem 77 vzorků vín.

K poslechu bude hrát kapela Jazz Aliments a samozřejmostí je bohatý raut servírovaný po celou dobu konání akce v podobě studených i teplých specialit.

DEGUSTACE S VINAŘI FRANCIE A ITÁLIE

 

Tato degustace proběhne dne 22. března 2022 od 16 hodin
na adrese - Lindner Hotel Prague Castle, Strahovská 128/ 20, 118 00 Praha 1-Strahov

Cena vstupného na osobu - 1550 Kč

 

Těšit se na Vás bude tým "Dobrých Vín".

Rezervace nutná - na obvyklých kontaktech - info@dobravina.cz nebo +420 733 552 823


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz