Degustace se zahraničními vinaři 26. Dubna v Dobrých vínech

Tradiční degustace vína s účastí zahraničních vinařů proběhne v pátek 26. Dubna od 16:00 na adrese Dobrá vína, Ke Koh-i-nooru 472/21, 155 00 Praha 5

  • Degustace 60 vzorků vín z Francie, Itálie, Rakouska a Španělska
  • Účast zahraničních vinařů
  • Bohaté rautové občerstvení (finger food, saláty, ušlechtilé šunky, vyzrálé sýry, grilovaná masa a zelenina, dezerty, čokoláda Michel Cluizel)
  • Živá Jazz hudba

Cena vstupného 1750,-

VSTUPENKY ZDE:

Letošní jaro bude pod taktovkou četných novinek.

Během degustace proběhne podrobná prezentace vín z Domaine Singla, kterou bude řídit osobně pan Laurent des Besombes Singla. Ten představí mimo jiné jeho novinku Crémant de Limoux AOC.

Také jsme si pro Vás připravili dvě nová vinařství z italského Piemontu Cantina Povero z jehož produkce představíme jak skvělá šumivá vína, tak i statná červená. Tenuta Laramé pak předvede svou produkci bílých vín v Bio kvalitě.

Dále se můžete těšit na nová vína z Bordeaux Vignobles Bouillac s víny ze Chateau du Vieux Puit a Chateau CLOS DU LOUP.

 

Ze Španělska ochutnáte vína ze sklepa J.Fernando a z vinařství AYMAR, které vyrábí špičková šumivá vína tradiční metodou, ale i báječná vína tichá.

Těšit se můžete na naše vyhlášené speciality na grilu, od krevetových špízů, ryb, drůbeže až po hovězí steaky, burgery a grilovanou zeleninu.

Představíme Vám i naše nové „fingerfood“ ze světa „CANAPES - ART – TAPAS“, které si u našich klientů rychle našly obdiv a oblibu.

Hudební tóny budou ve stylu jazz a blues v podání mladého kvartetu začínajících talentů.

V případě příznivého počasí bude k dispozici i posezení na zahradě.

Už teď se na Vás velice těšíme.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz