Jus de Raisin - nealkoholický mošt

Nealkoholické víno Jus de Raisin Domaine du Landreau je vyrobené z odrůdy Chenin blanc. Tento nealkoholický mošt má nasládlou minerální chuť s výraznými kyselinami. Celý popis
Hodnocení:
97 % of 100
Země původu vína: Francie
Oblast: Vallée de la Loire
Apelace (či podoblast): Neuvedeno
Producent (výrobce): Raymond Morin
Odrůda (-y): Chenin Blanc
Barva: Bílé
Ročník: Neročníkové
Objem: 0,75 l
194,00 Kč 168,70 Kč
Skladem
SKU
380002-555-075
POSLEDNÍ KUS
Nealkoholické víno Jus de Raisin Domaine du Landreau je vyrobené z odrůdy Chenin blanc a je opravdu s 0 % objemu alkoholu. Pro výrobu tohoto vína se používá mošt z mladších vinic, který se ve vinařství Raymond Morin rozhodli nepoužít pro výrobu klasických tichých vín, ale právě pro nealkoholickou verzi vína, která nese identickou informaci, jako víno alkoholické. Toto bílé víno je nepatrně zastabilizované oxidem uhličitým.

Barva tohoto vína je žlutá, na první pohled krásně třpytivá s jemným perlením. Ve vůni nás zaujala ovocná chuť s tóny použitých hroznů a přezrálých hrušek Do vína se podařilo otisknout genetické informace hroznu. Chuť vína je sladká s příjemnou mineralitou a výraznějšími kyselinami typickými pro odrůdu Chenin blanc.

Ve společnosti Dobrá vína jsme se rozhodli zařadit toto bílé víno do naší nabídky jak pro děti, kterým chceme nabídnout čistý nápoj bez přidaných barviv a sladidel, tak pro lidi, kteří nemohou degustovat alkoholické nápoje a rádi by okusili chuť pravého vína se všemi jeho chuťovými aspekty. Víno můžete servírovat jako nealkoholický aperitiv, nebo s kapkou Aperolu, nebo Campari jako alkoholickou verzi welcome drinku. Víno se dobře snoubí s ovocnými dezerty.

Ideální teplota pro servis tohoto bílého lehce šumivého vína je 6–8 °C. Vhodnou sklenicí je kalich tulipánového tvaru.

Nealkoholické šumivé víno není určeno pro archivaci.
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Jus de Raisin - nealkoholický mošt
Vaše hodnocení
DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.