Měna: | Euro
nepřihlášenpřihlásitzaložit účet ]

Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína

           Dobrá Vína > Galerie

Galerie

Prohlédněte si obrázky z vybraných akcí a degustací, které jsme připravili pro naše zákazníky ať již v prostorách a na zahradě naší firmy nebo v různých restauracích. Na fotografiích jsou naši zákazníci a také někteří francouzští producenti, kteří nás navštívili v Praze.

Den francouzských vín a kultury 2017

Den francouzských vín a kultury 2017

21.4.2017 proběhl první roční nové vinařské akce. Pro milovníky Dobrých vín jsme za podpory partnerů připravili k ochutnání 90 druhů krásných vín z Francie, s bohatým rautem francouzských delikates připravených šéfkuchaři hotelu NH Prague, degustaci prestižní francouzské čokoládovny Michel Cluizel a vše pro podtržení francouzské atmosféry doprovázené hudebním triem La Chouette.

French wine show 2013

French wine show 2013

5. ročník prestižní a jedinečné akce

French Wine Show  je výjimečná tím, že zde můžete nejen degustovat vynikající francouzská vína z těch nejvýznamnějších vinařských oblastí, ale můžete o daném víně, oblasti a regionu pohovořit většinou přímo se samotnými producenty nebo zástupci jednotlivých producentů, kteří rádi odpoví na všechny.

French Wine show 2012

French Wine show 2012

4. ročník prestižní a jedinečné akce

French Wine show 2011

French Wine show 2011

3. ročník prestižní a jedinečné akce

Pozvánky na degustace

Pozvánky na degustace

Archiv pozvánek proběhlých degustací

French wine show 2010

French wine show 2010

2. ročník French wine show 2010

Výroční setkání EGAP

Výroční setkání EGAP

Výroční setkání společnosti EGAP, které jsme pro společně s agenturou Liberty One CZ, s.r.o.  připravili v červnu letošního roku. 

Open party Zelená zahrada

Open party Zelená zahrada

Slavnostní otevření restaurace  Zelená zahrada

Adventní inspirace Theatro 2009

Adventní inspirace Theatro 2009

Dne 14. 12. 2009 jsme uspořádali adventní degustaci francouzských vín z oblasti Bordeaux. Degustace se konala v krásných prostorách restaurace Theatro, kde se sešlo více jak 50 milovníků těchto vín.

Vánoční besídka pro dospělé

Vánoční besídka pro dospělé

Dne 17.12.2008 proběhla v suterénním sále divadla Piková dáma (bývalý Semafor) v Karlínském divadle další z našich víceméně pravidelných řízených degustací a tentokrát se vzhledem k datu nesla ve sváteční veselé vánoční atmosféře.

French Wine Show 2008

French Wine Show 2008

 

1. ročník prestižní a jedinečné akce

V září roku 2008 (přesně 25.9.) jsme uspořádali spolu s naší spřátelenou firmou Agenturou 3K s.r.o. velkou degustaci francouzských vín v exkluzivním prostředí Obecního domu.

Degustace Theatro

Degustace Theatro

Dne 19.2. 2009 proběhla v suterénním sále divadla Piková dáma (bývalý Semafor) v Karlínském divadle naše další jedinečná řízená degustace vín doplněná bohatým rautem z místní kuchyně a byla opět plně obsazená.

Fotogalerie degustací

Fotogalerie degustací

Zde si můžete prohlédnout jak u nás probíhají některé naše degustace nejen francouzských vín. Galerii pro Vás budeme průběžně doplňovat o další zajímavé fotografie.