Rádi byste ozvláštnili akci pořádanou pod širým nebem? Společnost Dobrá vína pro vás připraví open air degustaci, abyste mohli své hosty překvapit nabídkou kvalitního vína doplněnou o profesionální servis a komentář.

Kdo si může open air degustace objednat?

Společnost Dobrá vína má mnoho zkušeností s pořádáním nejrůznějších outdoorových akcí doplněných o degustace. Jsme schopni zajistit vše potřebné pro velké degustace na firemních akcích, stejně jako pro soukromé degustace na zahradě. Připravíme program na míru i pro další formy degustací ve venkovních prostorách.

Jak open air degustace probíhá?

Open air degustace vedeme formou řízené degustace, tedy s odborným výkladem someliéra či someliérů (dle počtu hostů). Erudovaně, a přitom poutavě a zábavně účastníkům přiblížíme vybraná francouzská či italská vína. Při komentáři používáme zvukovou aparaturu, aby o výklad nebyl nikdo ochuzen.

Je open air degustace vedena v češtině?

Degustaci jsme schopni vést v českém, anglickém, francouzském a italském jazyce.

Catering a degustace delikates

Řízenou degustaci vín lze rozšířit o vybrané delikatesy, které jsou nedílnou součástí stále nabídky společnosti Dobrá vína. Nabídka delikates zahrnuje například olivy, olivové oleje, balzamické octy a krémy, francouzskou čokoládu Michel Cluizel, francouzské čokoládové lanýže Mathez a v neposlední řadě také francouzské terriny a rilletes.

Na přání připravíme i catering. Zajištění občerstvení řešíme s našimi spřátelenými společnostmi Catering Theatro a Catering Vyšehrad, případně dle domluvy s jinou společností. A to včetně obsluhujícího personálu.

Co vše společnost Dobrá vína při open air degustaci obstará?

Kromě vína a případně ochutnávky delikates či cateringu zajistíme také: stan, stolky, zvukovou aparaturu, vinné sklo.

Podrobnosti ohledně degustace si můžete domluvit emailem na - info@dobravina.cz nebo telefonicky na čísle +420 733 552 823