Měna: | Euro
nepřihlášenpřihlásitzaložit účet ]

Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína

Spring 2011 Collection fashion show

Spring 2011 Collection fashion show

Spring 2011 Collection fashion show

Dne 10. 10. 2010 ve 20:10 hod. , bude v Obecním domě předvedena nejnovější kolekce jedinečného návrháře Oscar de la Renta.

Do Prahy přichází nesmrtelný velikán světové módy Oscar de la Renta.

Oscar de la Renta se narodil 22.7.1932 a je to módní návrhář, který je kritiky uznávaný jako jeden z nejlepších na světě. Narodil se v Dominikánské republice.
V 18 letech se přestěhoval do Španělska, kde vystudoval fakultu akademického malířství - akademii San Fernando. Oscar však brzy obrátil svůj umělecký styl na návrhářství, projevil zájem o svět módy. Později se učil u předního španělského návrháře Cristobala Balanciagy. Poté se přestěhoval do Paříže, kde se stal asistentem kreativního ředitele Antonia Castilla. v roce 1963 se našel v New Yorku, kde pracoval pro Elizabeth Arden. Tam získal cenné zkušenosti, které později uplatnil během svého osamostatnění.

V roce 1965 si Oscar splnil svůj sen, založil vlastní značku a jeho život se změnil. Jako módní návrhář se stal slavným a celosvětově uznávaným.

"Lidé se mě neustále ptají, jak dlouho tohle ještě vydržím dělat. Vždycky odpovím, že toho dne, kdy budu mít pocit, že už jsem se naučil všechno, tak s tím přestanu. Ale já jsem zvídavý člověk a žádná doba pro mě ještě nepředstavovala takovou výzvu jako tahle, "řekl návrhář.

 

 

  

Praha, 02.10.2010 - Praha zažije modní show roku

Dne 10. 10. 2010 ve 20:10 hod. , bude v Obecním domě předvedena nejnovější kolekce jedinečného návrháře Oscar de la Renta.

Přímo z pařížského fashionweeku zavítá jako do první země nejnovější kolekce SPRING 2011 COLLECTION FASHION SHOW návrháře Oscar de la Renta.
400 hostů z odborní veřejnosti, ale i VIP představitelé politického a společenského života naší země, budou mít šanci jako první na světě vidět jedinečnou show plnou nádherných rób.
Společenský večer , kterým se takto velkolepě uvádí butik OBSESSION na náš trh , se bude nést v duchu prezentace kouzelných šatů a jedinečné podmořské atmosféry.
 
Naše společnost má tu čest připravit pro tuto významnou akci nejen degustaci vybraných vín, ale také připravit pro všechny hosty škálu vybraných vín, která jistě k akci jako je velká módní show patří.