Kalendář degustací

 1. Dva gentlemani v degustačním sále se sklenkami vína
  15
  Říj

  Podzimní festival Dobrého vína za účasti zahraničních vinařů

  Pátek 15. října 2021 16:00

  ;

  Hotel Linder

  Dovolte nám srdečně Vás pozvat na den strávený ve společnosti zahraničních vinařů. Jedná se o naše dlouholeté dodavatele, partnery a nebojíme se říci i přátele. Díky našim překladatelům, budete mít ojedinělou možnost osobně si pohovořit o svém oblíbeném vínu přímo s člověkem, který stál u jeho zrodu.

 2. Dvě dámy v degustačním sále se sklenkami vína
  14
  Zář

  Degustační brána Dobrých vín otevřená

  Úterý 14. září 2021 15:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Přijměte pozvánku na degustaci 21 vzorků vín z oblíbených francouzských vinařských regionů, která proběhne v degustačním sále Dobrých vín. Kromě bohaté nabídky vín k ochutnání se můžete těšit na štědré občerstvení formou rautového stolu. Od studených předkrmů až po naše speciality z grilu.

 3. Nalévání bílého vína do slenky
  08
  Zář

  Degustace nových vín Domaine La Croix Sainte Eulalie

  Středa 08. září 2021 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Po mnoha dlouhých měsících opět s radostí začínáme s pořádáním oblíbených veřejných degustací. Začneme prezentací u nás nově zařazených vín z Domaine La Croix Sainte Eulalie z apelace Saint Chinian v oblasti Languedoc. Tato vína doplníme zajímavými vzorky vín z odrůd Melon de Bourgogne, Chenin Blanc a Sauvignon Blanc v různých technologických projevech.

 4. Řada lahví italských vín
  04
  Zář

  Degustace vín ze severní Itálie

  Pátek 04. září 2020 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  V pátek 4. září. 2020 pořádá společnost Dobrá vína degustaci vín severní Itálie. Na ochutnávku jsou zařazená vína oblíbeného vinařství Peter Zemmer z italské oblasti Alto Adige. V průběhu večera ochutnáte společně s degustovanými víny studené italské i francouzské delikatesy, které jsou vybrané tak, aby se společně s víny dokonale snoubily. Na závěr degustace ochutnáte šálek kvalitního espressa.

 5. Pokrm ze svatojakubských mušlí
  25
  Srp

  Degustace velkých vín ze svahů severní Rhôny

  Úterý 25. srpna 2020 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Zahradní degustace vín ze Severní Rhôny vás vtáhne do rozmanitého světa zajímavé francouzské vinařské oblasti. Společně se sommeliérem společnosti DobraVina.cz Miroslavem Kredvíkem naleznete chuťové rozdíly jednotlivých apelací. Degustaci vín doprovodí skvěle sestavené degustační menu, na jehož závěru si vychutnáte šálek dobrého espressa.

 6. Degustace velkých vín Bordeaux. Bílá i červená vína z pravého a levého břehu
  30
  Zář

  Degustace velkých vín Bordeaux. Bílá i červená vína z pravého a levého břehu

  Středa 30. září 2020 18:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Ve středu 30. září. 2020 pořádá společnost Dobrá vína degustaci velkých vín Bordeaux. Účastníci degustace ochutnají bílá vína i červená vína z pravého a levého břehu Bordeaux. Touto věhlasnou vinařskou oblastí Vás provede sommeliér Miroslav Kredvík. Ochutnávku vín doprovodí bohaté degustační menu, které je navržené tak, aby se dokonale snoubilo s vybranými víny. Jeho základem budou ryby, grilované vepřové i hovězí maso. Na závěr degustace ochutnáte šálek kvalitního espressa.

 7. Degustace velkých italských vín, od Chianti k Brunellu
  17
  Zář

  Degustace velkých italských vín, od Chianti k Brunellu

  Čtvrtek 17. září 2020 18:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Ve čtvrtek 17. září. 2020 pořádá společnost Dobrá vína degustaci velkých italských vín Toskánska, od Chianti k Brunellu a velkým Cuvée střední Itálie. Degustací provede své hosty sommeliér Miroslav Kredvík. Ochutnávku vín doprovodí gastronomicky skvostné zvěřinové menu, které je sestaveno na míru degustovaných vín. Na závěr degustace ochutnáte šálek kvalitního espressa.

 8. Sommeliér ochutnávající alsaský pokrm
  18
  Srp

  Alsaská gastronomie ve spojení s degustací alsaských vín

  Úterý 18. srpna 2020 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Letní období je v plném proudu. V polovině druhé části prázdnin si pro Vás společnost DobraVina.cz připravila degustaci alsaských vín ve spojení s tradiční alsaskou gastronomií. Své hosty přivítá sommeliér Miroslav Kredvík na zahradní degustaci hned dvěma vzorky dobře vychlazených Crémantů. V průběhu degustace ochutnáte 13 vzorků šumivých a bílých vín ze dvou ověřených vinařství. Na závěr večera budeme servírovat šálek dobrého espressa.

 9. Prostřený stůl s pokrmem a vínem
  11
  Srp

  Zahradní degustace lehkých vín pro denní stolování

  Úterý 11. srpna 2020 18:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Krásné letní počasí přímo vyzívá k tomu, aby se další degustace vína uskutečnila pod širým nebem. Na 15 vzorků lehkého vína pro každodenní stolování se tedy tentokrát těšte v zahradě společnosti Dobrá vína. Grilování samozřejmě nemůže chybět!.

 10. Letní degustace vína na zahradě se sommeliérem
  22
  Čvc

  Vína nejen pro letní grilování. Degustace 21 francouzských vín

  Středa 22. července 2020 20:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Ve středu 22. 7. 2020 budeme opět prezentovat 21 vzorků letních vín. Zjistili jsme, že tento počet vám dokonale vyhovuje. Tentokrát ochutnáte vína z vinařských regionů - Loiry, Alsaska, Rhôny, Burgundska a Languedoc-ku.

Posts loader
DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.