Měna: | Euro
nepřihlášenpřihlásitzaložit účet ]

Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína

           Dobrá Vína > Víno a jídlo

Víno a jídlo

Víno lze pít samostatně, ale kdo někdy zažil správné harmonické propojení vína s jídlem musí potvrdit, že zážitky z obojího jsou umocněné. Navíc pro nás není víno jen alkoholický nápoj, ale častokrát umělecké dílo, které je vhodné vychutnávat kulturně a v co nejvhodnějších podmínkách, které nám pomůže dotvořit nejen správně vybrané vinné sklo, ale hlavně dokonalá harmonie s jídlem. 

Toto téma nás velmi zajímá a snažíme se naše zkušenosti předávat dál při degustacích, školení, tvorbě vinného lístku pro restaurace atd. Budeme také postupně přidávat různé příklady podle nás vhodného kombinování jídla a vína do webových stránek.

Našim cílem je dát vám naše tipy a podnítit Vaše chuťové buňky k analýze a poznávání rozdílů mezi různými druhy vín. Budete postupně sami odhalovat, že některé víno se stejným jídlem chutná lépe a naopak.
 
Nechte se inspirovat našimi doporučeními a zjistěte, jestli se nám nepodaří zlepšit Vaše gastronomické a gurmánské zážitky.
 
 
 
Kategorie, které jsme pro vás připravili:Chcete vědět, které víno se hodí k vašemu nejoblíbenějšímu jídlu? Neváhejte a napište nám váš recept a my vám poradíme. Své recepty zasílejte na hana@dobravina.cz.