dobrá vína

Místo konání:

DOBRÁ VÍNA s.r.o.

Ke Koh-i-nooru 472/21
15500Praha 5 - Stodůlky

Degustační sál společnosti Dobrá vína je tradičním místem setkávání vinných nadšenců a příznivců dobrých vín. Aktuální seznam událostí konaných ve společnosti Dobrá vína a informace o těchto událostech získáte níže ve výpisu událostí. Vstupenky na jednotlivé akce naleznete u jednotlivých událostí nebo v přehledu vstupenek v aktuálním prodeji.

Události v místě konání:

 1. Prostřený vánoční stůl s bílým vínem
  21
  Pro

  Vánoční galavečer

  Úterý 21. prosince 2021 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Nenechte si ujít poslední předvánoční událost s Dobrými víny. Vánoční atmosféru podtrhne slavnostní degustační večeře v podání Miroslava Kredvíka, který si pro párování s víny připravil tradiční receptury vánočních pokrmů. V průběhu večera se můžete těšit na živou klavírní hudbu.

 2. Prostřený stůl na degustaci
  01
  Pro

  Adventní degustace italských vín

  Středa 01. prosince 2021 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Adventní období čtyř neděl před 1. svátkem vánočním je ideálním časem pro rozjímání, zklidnění mysli a nabrání sil do roku následujícího. Vybrali jsme nejlepší vína z italských vinic, se kterými si to společně užijeme.

 3. prostřená tabule s bílým vínem
  22
  Lis

  Výběr adventních vín

  Pondělí 22. listopadu 2021 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Zpomalte na chvíli každodenní shon a načerpejte nezaměnitelnou podzimní atmosféru společně s Dobrými víny

 4. Několik vinných lahví se značkou Singla
  10
  Lis

  Degustace vín z Domaine Singla

  Středa 10. listopadu 2021 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Srdečně vás zveme na jedinečnou degustaci vín z Domaine Singla z věhlasné apelace Côtes du Roussillon AOC. Rodinné vinařství s dlouhou historií, plná a bohatá vína s ovocnou texturou. Tato vína si prostě nesmíte nechat ujít.

 5. Dvě dámy v degustačním sále se sklenkami vína
  14
  Zář

  Degustační brána Dobrých vín otevřená

  Úterý 14. září 2021 15:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Přijměte pozvánku na degustaci 21 vzorků vín z oblíbených francouzských vinařských regionů, která proběhne v degustačním sále Dobrých vín. Kromě bohaté nabídky vín k ochutnání se můžete těšit na štědré občerstvení formou rautového stolu. Od studených předkrmů až po naše speciality z grilu.

 6. Řada lahví italských vín
  04
  Zář

  Degustace vín ze severní Itálie

  Pátek 04. září 2020 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  V pátek 4. září. 2020 pořádá společnost Dobrá vína degustaci vín severní Itálie. Na ochutnávku jsou zařazená vína oblíbeného vinařství Peter Zemmer z italské oblasti Alto Adige. V průběhu večera ochutnáte společně s degustovanými víny studené italské i francouzské delikatesy, které jsou vybrané tak, aby se společně s víny dokonale snoubily. Na závěr degustace ochutnáte šálek kvalitního espressa.

 7. Pokrm ze svatojakubských mušlí
  25
  Srp

  Degustace velkých vín ze svahů severní Rhôny

  Úterý 25. srpna 2020 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Zahradní degustace vín ze Severní Rhôny vás vtáhne do rozmanitého světa zajímavé francouzské vinařské oblasti. Společně se sommeliérem společnosti DobraVina.cz Miroslavem Kredvíkem naleznete chuťové rozdíly jednotlivých apelací. Degustaci vín doprovodí skvěle sestavené degustační menu, na jehož závěru si vychutnáte šálek dobrého espressa.

 8. Degustace velkých vín Bordeaux. Bílá i červená vína z pravého a levého břehu
  30
  Zář

  Degustace velkých vín Bordeaux. Bílá i červená vína z pravého a levého břehu

  Středa 30. září 2020 18:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Ve středu 30. září. 2020 pořádá společnost Dobrá vína degustaci velkých vín Bordeaux. Účastníci degustace ochutnají bílá vína i červená vína z pravého a levého břehu Bordeaux. Touto věhlasnou vinařskou oblastí Vás provede sommeliér Miroslav Kredvík. Ochutnávku vín doprovodí bohaté degustační menu, které je navržené tak, aby se dokonale snoubilo s vybranými víny. Jeho základem budou ryby, grilované vepřové i hovězí maso. Na závěr degustace ochutnáte šálek kvalitního espressa.

 9. Degustace velkých italských vín, od Chianti k Brunellu
  17
  Zář

  Degustace velkých italských vín, od Chianti k Brunellu

  Čtvrtek 17. září 2020 18:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Ve čtvrtek 17. září. 2020 pořádá společnost Dobrá vína degustaci velkých italských vín Toskánska, od Chianti k Brunellu a velkým Cuvée střední Itálie. Degustací provede své hosty sommeliér Miroslav Kredvík. Ochutnávku vín doprovodí gastronomicky skvostné zvěřinové menu, které je sestaveno na míru degustovaných vín. Na závěr degustace ochutnáte šálek kvalitního espressa.

 10. Sommeliér ochutnávající alsaský pokrm
  18
  Srp

  Alsaská gastronomie ve spojení s degustací alsaských vín

  Úterý 18. srpna 2020 19:00

  ;

  Dobrá vína, Praha

  Letní období je v plném proudu. V polovině druhé části prázdnin si pro Vás společnost DobraVina.cz připravila degustaci alsaských vín ve spojení s tradiční alsaskou gastronomií. Své hosty přivítá sommeliér Miroslav Kredvík na zahradní degustaci hned dvěma vzorky dobře vychlazených Crémantů. V průběhu degustace ochutnáte 13 vzorků šumivých a bílých vín ze dvou ověřených vinařství. Na závěr večera budeme servírovat šálek dobrého espressa.

Posts loader
DOBRÁ VÍNA s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v GetReady s.r.o.