Měna: | Euro
nepřihlášenpřihlásitzaložit účet ]

Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína

           Dobrá Vína > Pro restaurace

Kompletní program pro Gastro-servis a gastro provozovny

Všem provozovnám nabízíme produkty z naší nabídky za speciální ceny. Do této nabídky patří vína francouzská, italská, moravská i vína z dalších zemí, vinné sklo, vinotéky a další doplňky. Dále jsou v našem sortimentu delikatesy v podobě francouzské čokolády, oliv a olivového oleje, pesta a tapenád, terin, pâté, rillet a v neposlední řadě rovněž vynikající plantážové kávy.
 
Samozřejmostí jsou každodenní rozvozy zboží po Praze. Při objednání v dopoledních hodinách zavážíme provozovnu ještě tentýž den.

 

Tvorba a sestavení vinných lístků od A do Z s ohledem na typ provozu a přání provozovatele

Vinný lístek dává jistou představu o individualitě podniku a jeho úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem vhodného vína k vybranému pokrmu.

Základním pravidlem je jasný a stručný popis vína, který obsahuje název vína, kategorii kvality, výrobce, ročník a cenu za láhev případně může být doplněn stručnými zajímavými údaji o oblasti či producentovi.

V naší společnosti pro vás vinný lístek sestaví jeden z předních českých sommeliérů  - majitel a jednatel naší společnosti pan Miroslav Kredvík a sommeliér Jindřich Mareš . Oba pánové jsou profesionály v oboru a mají za sebou řadu sestavených lístků a kompletních nabídek pro gastro-provozovny – restaurace.
 
Vzhledem k široké jazykové vybavenosti dokážeme vinné lístky připravit také ve francouzském, italském
a anglickém jazyce.
 
Vinný lístek je nedílnou součástí kompletní nabídky.  Je tedy důležité klást důraz na dokonalou harmonii vín a nabízených pokrmů a dalšího nabízeného sortimentu. Individuální přístup je tedy nezbytný a pro nás samozřejmostí.

 

Vinné lístky jsme realizovali např s restauracemi:

RESTAURANT KABINET www.restaurantkabinet.cz
CAFÉ BAR LA PASSION www.lapassion.cz
MISTRAL CAFÉ  www.mistralcafe.cz
HODOVNA (Pelhřimov)  www.nakolibce.cz
KAMPA 14 GOTIKA   www.restauracegotika.cz
CAFÉ TERAPIE    www.cafeterapie.cz

 

Další reference naleznete zde

 

Školení personálu pro podporu prodeje vín (lze i individuálně)

Společným zájmem provozovatele restaurace a naším jsou spokojení zákazníci, kteří si dobře vychutnají služby restaurace. Pro dosažení těchto kýžených výsledků je zapotřebí mít nejen vynikajícího kuchaře a dobrou nabídku vín, ale rovněž co nejlépe proškolený personál, který dokáže hostům doporučit jídlo s dokonale harmonizujícím vínem, ale současně brát na zřetel individuální chuťové preference a dokáže o víně podat komplexní informace.
 
Snažíme se předat personálu restaurací v rámci našich podpůrných služeb co nejvíce zkušeností, aby služby restaurace odpovídaly i představám náročné klientely. Naše letité zkušenosti v oboru a spolupráce s mnoha prestižními restauracemi garantují maximální kompetentnost a velmi dobré výsledky.
 
Školení probíhá přímo v prostorách provozovny v době, která nejlépe vyhovuje konkrétnímu provozu. 

 

Vybavení restaurací 

Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu o podporu a konzultace při sestavování vybavení restaurací nabízíme také služby v této oblasti. Od vzniku naší společnosti jsme byli při zakládání desítek restaurací, vináren, barů či kaváren a tyto zkušenosti předáváme rádi dál. Také stále držíme krok s nejnovějšími trendy na trhu a aktuálním vkusem a požadavky hostů. Neváhejte se proto na nás obrátit a konzultovat svoje nápady i představy. Samozřejmě máme i spoustu typů na kvalitní a cenově příznivé dodavatele vybavení restaurací.

 

Termoregulovatelné vinotéky

Zkoušeli jsme nejrůznější výrobce takzvaných vinoték - lednic (chladniček) na víno - a nejvíce nám i našim klientům vyhovují dvouzónové vinotéky značky Liebherr.

 

Chladničky mají dvě teplotní zóny pro červené a bílé víno s nezávislým řízením, jsou vybaveny regály a celoskleněnými nebo plnými dveřmi. Chladničky sami používáme a můžeme je vřele doporučit.

 

 

 

  

 

Vinné sklo a doplňky ze skla 

Do nabídky vinného skla patří  - sklenice, karafy. V naší nabídce naleznete jak sklo vhodné pro běžný provoz tak sklo vhodné pro degustování vín, které používají sommeliéři. Toto sklo je pro dokonalé vychutnání vína ideální a mělo by z části doplňovat běžně používané sklo.
 
Naším cílem je, aby restaurace používaly kvalitní sklo a proto do naší nabídky patří především značky RONA, Spiegelau a Italesse.  

 

 

 

 

Další doplňky

Pro restaurace a další gastro-provozovny dodáváme také doplňky, které k vínu neodmyslitelně patří.

Jedná se např. o profesionální otvíráky, nálevky, dřevěné stojany na víno či dokonce francouzské sudy na víno (barrigue). 

Dřevěné stojany jsou vyráběny-složeny profesionálním truhlářem a vždy jsou použity originální bedny. 

 

 

 

 

 

 

Závozy a dodávky objednávek

Každý den jsme připraveni vyřídit a doručit vaší objednávku. Flexibilní rozvážku realizujeme vlastní rozvážkovou službou přímo z centrálního skladu.
Po Praze jsme schopni objednaný sortiment zavést do 120 minut od potvrzení objednávky.
Samozřejmostí je také osobní odběr v naší centrále na adrese: Ke Koh-i-nooru 21, Praha 5.
 

 

Řízené degustace, firemní párty a setkání, plesy, večírky obohacené o degustaci vín v prostorách vaší restaurace

V současné době jsou mezi lidmi stále populárnější degustace vín, které mají nejrůznější formu a všechny se mohou stát nedílnou součástí nabídky služeb vaší provozovny. Jedná se o řízené, tématické degustace, slow food večeře nebo degustace jako doprovodný program při oslavách, večírcích, firemních party nebo svatbách.

Rádi se budeme s vámi podílet na přípravě podobných akcí ve vaší provozovně. Velkou devizou je i naše jazyková vybavenost a možnost řídit degustace také v angličtině, francouzštině a italštině. 


    

Kontakty pro vás

Miroslav Kredvík – majitel a  jednatel společnosti, sommeliér
mobil: +420 603 230 731
e-mail: mirek@dobravina.cz