Měna: | Euro
nepřihlášenpřihlásitzaložit účet ]

Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína

           Dobrá Vína > O nás > O nás

Společnost Dobrá vína s.r.o.

založil začátkem března roku 2004  Miroslav Kredvík. Úmyslem bylo vytvořit kompaktní systém distribuce vín z Francie, Itálie, Španělska, Austrálie a Moravy jednak do exkluzivního prostředí gastronomie, ale i pro veřejnost se zájmem o kvalitní vína.

Sortiment je složen z vín francouzské produkce ze všech vinařských regionů Francie. Tato vína musí splnit přísná kritéria našeho výběru a jsou sestavena z produkce malých producentů, kteří se svým vínům věnují s nesmírnou vášní a profesionalitou.

Od roku 2007 jsou v našem sortimentu i vína z BIOdynamické produkce, která se v současné době dostávají do popředí zájmu francouzských milovníků vín. Tohoto trendu se držíme i my a snažíme se je přiblížit i vám prostřednictvím ohromujících vín.
 
Vína z moravské provenience jsou zastoupena produkcí vín Ing. Jiřího Horta ze Znojma či produkce Vinařství Vilavin a Nového Vinařství
 
Naši nabídku doplňují vína italská - Sassicaia, Solaia, Gaja atd..  Španělskou produkci reprezentují např. vína z oblasti Rioja a Montsant.

Hlavní myšlenkou bylo vytvořit sortiment exklusivních vín a oslovit co nejširší řady milovníků kvalitních vín. Veškerý výběr probíhá vždy na základě přísné selekce vín z celosvětového trhu, kde je využito senzorických zkušeností pana Miroslava Kredvíka a jeho dalších přátel ze světa enologie, sommeliérství a gastronomie.
 

Naším hlavním trumfem je profesionalita. Ať již ve výběru vín a vytvoření komplexního sortimentu, tak i v charakteru doplňkových služeb. Přesvědčte se sami?

 
Firmy, se kterými spolupracujeme si můžete prohlédnout v sekci Reference.