Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Společenské a firemní akce

Firemní degustace

Potřebujete uspořádat firemní akci s nějakým zpestřením pro své zaměstnance, partnery nebo klienty? Máme mnoho zkušeností s nejrůznějšími formami zábavy, kterou vždy velmi úspěšně doplňuje degustace vín.

Zajišťujeme degustace například na vernisážích, golfových turnajích, sjezdech různých klubů, výročních oslavách, zahradních party, vánočních rautech apod. Degustace může mít jakoukoliv formu, která bude odpovídat Vašim představám a požadavkům. Přizpůsobíme se prostředí, ve kterém budete chtít akci pořádat a zajistíme vše potřebné, aby Vaši hosté byli spokojení.

Firemní akci Vám můžeme zařídit samozřejmě i kompletně na klíč, včetně výběru vhodného místa, cateringu, doprovodného programu, hudebního doprovodu atd.

Pokud budete chtít své zaměstnance, obchodní partnery nebo klienty obdarovat, máme v našem sortimentu připraveno mnoho různých forem dárkových balení vína, čokoládových lanýžů, luxusních pralinek, olivového oleje a dalších delikates. Víno opatříme přelepkou nebo visačkou s logem Vaší firmy tak, aby se dárky daly odpočítat z daňového základu.

Všechny akce řešíme s klienty individuálně podle jejich požadavků a cenových limitů.

  Obecní dům - French wine show 2010

  Lichtenštejnský palác

  Slavnostní otevření restaurace Zelená zahrada

  Degustace v restauraci Theatro 


Příklad firemní akce

Počet degustátorů 20 a více, maximálně 250 osob.
 
Degustace probíhá na bázi prezentace s odborným komentářem.
  • Komentář probíhá ozvučeně na aparatuře Yamaha s výkonem 500W, umožňující si vytvořit respekt i u zadních řad posluchačů. Jedná se o řízenou degustaci s proslovem a komentářem všem účastníkům naráz. Akce má více charakter show.
  • Komentář probíhá individuálně během servisu vína jednotlivým zájemcům od stolu umístěného v prostoru místnosti konání akce . Ostatní účastníci akce se mohou vzdálit a věnovat se pozorování svého vzorku aniž by rušili ostatní. Eventuálně vzájemně diskutují na vinné téma, poté se opět vrací pro další vzorek.
Prezentaci vín provádíme v moderních typech vinných sklenic řady IMAGE z produkce společnosti RONA.
Tyto akce je možné doplnit o catering jídla. Zajištění občerstvení nebo přímo oběda či večeře pro vaše hosty. Tento catering řešíme s našimi spřátelenými společnostmi Catering Theatro a Catering Vyšehrad.
 
Příklady cenového rozpětí těchto akcí v CZK včetně DPH.
Wine koncept:
20-30
osob
=
25-50.000,-
 
30-50
osob
=
35-75.000,-
 
50-100
osob
=
40-85.000,-
 
100-250 
osob
=
65-300.000,-
 
Cena zahrnuje:
víno z francouzské provenience
zapůjčení moderního vinného skla
ozvučení sálu a servis od náležitého počtu sommeliérů
 
Ceny se liší dle konkrétní skladby vín, počtu lahví na vzorek, dle prestižnosti jednotlivých apelací, kvality prezentovaných vín a jejich ročníků.
 
Skladba prezentovaných vín je obvykle složena pestře, aby bylo uspokojeno co nejvyšší procento účastníků a skládá se z následujících typů vín:
 
Champagne nebo šumivá vína suchá, polosuchá, růžová, ročníková, speciální Cuvée a pod.
Bílá vína tichá suchá s variabilitou dle odrůd, regionů, ročníků a technologického zpracování.
Růžová vína tichá suchá s variabilitou dle odrůd, regionů, ročníků a technoloického zpracování.
Červená vína tichá suchá s variabilitou dle odrůd, regionů, ročníků a technologického zpracování.
Sladká vína z botrityckých sklizní, jako vína Sauternes nebo jejich alternace jako Loupiac a Monbazillac
Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

Novinky Michel Cluizel
8. 10. 2018

Novinky Michel Cluizel

Rozšířili jsme nabídku čokoládovmy Michel Cluizel o novinky pro sezonu 2018/2019

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Čokoládovna Michel Cluizel
23. 11. 2018

Čokoládovna Michel Cluizel

Pokud máte rádi čokoládu, tak jsme pro Vás přichystali opravdový skvost a po jejím ochutnání možná zjistíte, že jste vlastně ještě nikdy v životě pravou čokoládu nejedli. 

KAM DÁL?