Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Firemní víno, tiché víno

Firemní víno - dárek pro vaše obchodní partnery

Firemní víno darované jako reklamní či propagační předmět je pro firmu daňově odečitatelná položka. 

Při splnění podmínek specifikovaných v Zákoně č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, konkrétně v §25 odst.1, písmeno t), lze částku zaplacenou za firemní vína uplatnit v plné výši. Z firemního vína se tak pro firmy stává nákladová položka.

Podmínky, které se musí při nákupu vína jako propagačního a reklamního předmětu splnit jsou následující:

1/ musí se jednat o tiché víno (z tichých vín jsou vyloučeny - champagne, šumivá vína..)

2/ pořizovací hodnota jedné lahve firemního vína musí být do 500 Kč - pro plátce DPH se jedná o cenu bez DPH.

3/ firemní víno musí být označeno obchodní firmou nebo ochrannou známkou firmy tohoto předmětu nebo názvem propagovaného zboží nebo služby - označení vín pro vás zajistíme dle domluvy a vašich požadavků

Naše společnost vám nabízí širokou škálu bílých, růžových a červených vín, které lze do této kategorie zařadit.

 

 

Bílá vína do 150 Kč bez DPH  Bílá vína do 500 Kč bez DPH

Červená vína do 150 Kč bez DPH   Červená vína do 500 Kč bez DPH

 

Malá ukáza firemních tichých vín

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Degustace italských vín
17. 9. 2018

Degustace italských vín

25.9.2018 - vás zveme na zajímavou degustaci ve znamení Itálie a italských klasických, šumivých a tichých vín. Představíme hned dvě vinařství LE MANZANE A CORTE FIGARETTO - Veneto s osobní účastí pana Sergia Bramuzzo. 

 

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Podávání vína
28. 3. 2018

Podávání vína

K hezkému zážitku a k radosti nestačí pouze víno nachladit, otevřít a jen tak vypít. K dokonalosti daného okamžiku a vychutnání vína v jeho plné kráse je potřeba trochu více. S vínem se musí umět zacházet, otvírat při správné teplotě, odhadnout dobu dekantace před konzumací, zvolit ten správný typ sklenky a samozřejmě i pokrm.
Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

KAM DÁL?