Měna: | Euro
nepřihlášenpřihlásitzaložit účet ]

Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína

Firemní dárky, balíčky

Firemní dárkové balíčky od Dobrá vína s. r. o.

Pro firemní zákazníky nabízíme seznámení se s vybranými víny a delikatesami.

Na základě vaší poptávky vytvoříme nabídku vín a delikates v ideální harmonii. Tato nabídka bude obsahovat domluvený počet variant v cenových hladinách, které budou odpovídat vašemu požadavku. Celou nabídku doplníme fotografiemi vín a produktů, které bude nabídka obsahovat.

Na vás pak bude vybrat si takovou nebo takové varianty, které vám budou nejvíce vyhovovat. Tyto varianty pro vás pak připravíme na domluvený termín dodání.

Dárkové balíčky pro vás můžeme také označit vaším logem víno visačkou nebo nechat vytvořit originální obal, který vás bude prezentovat.  Samozřejmostí je možnost vložení komplimentky, PF nebo přání

Nebudete-li si výběrem jisti je možné se domluvit na setkání s naším sommeliérem a vybraná vína nejen degustovat, ale také si o nich nechat vyprávět z úst odborníka. Na základě této degustace se pak finálně rozhodnete. V případě, že si vína vyberete a firemní balíčky s námi budete realizovat bude vám cena za tato degustovaná vína a delikatesy od kompletní ceny vašich balíčků odečtena.

Abychom docílili maximální spokojenosti nabízíme vám možnost degustovat vybraná – nejoblíbenější vína a delikatesy na našich firemních degustacích. Tyto degustace pravidelně připravujeme v našich prostorách Na Květnici 18, Praha 4.

V rámci degustace se seznámíte s řadou vín, která je složena z 10 až 12 druhů vín.

Nejbližší degustace se koná:

 

V případě zájmu o jiný termín kontaktujte:

 

Malá ukázka sestavených dárkových balíčků