Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Firemní dárky, balíčky

Firemní dárkové balíčky od Dobrá vína s. r. o.

Pro firemní zákazníky nabízíme seznámení se s vybranými víny a delikatesami.

Na základě vaší poptávky vytvoříme nabídku vín a delikates v ideální harmonii. Tato nabídka bude obsahovat domluvený počet variant v cenových hladinách, které budou odpovídat vašemu požadavku. Celou nabídku doplníme fotografiemi vín a produktů, které bude nabídka obsahovat.

Na vás pak bude vybrat si takovou nebo takové varianty, které vám budou nejvíce vyhovovat. Tyto varianty pro vás pak připravíme na domluvený termín dodání.

Dárkové balíčky pro vás můžeme také označit vaším logem víno visačkou nebo nechat vytvořit originální obal, který vás bude prezentovat.  Samozřejmostí je možnost vložení komplimentky, PF nebo přání

Nebudete-li si výběrem jisti je možné se domluvit na setkání s naším sommeliérem a vybraná vína nejen degustovat, ale také si o nich nechat vyprávět z úst odborníka. Na základě této degustace se pak finálně rozhodnete. V případě, že si vína vyberete a firemní balíčky s námi budete realizovat bude vám cena za tato degustovaná vína a delikatesy od kompletní ceny vašich balíčků odečtena.

Abychom docílili maximální spokojenosti nabízíme vám možnost degustovat vybraná – nejoblíbenější vína a delikatesy na našich firemních degustacích. Tyto degustace pravidelně připravujeme v našich prostorách Na Květnici 18, Praha 4.

V rámci degustace se seznámíte s řadou vín, která je složena z 10 až 12 druhů vín.

Nejbližší degustace se koná:

 

V případě zájmu o jiný termín kontaktujte:

 

Malá ukázka sestavených dárkových balíčků

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

Novinky Michel Cluizel
8. 10. 2018

Novinky Michel Cluizel

Rozšířili jsme nabídku čokoládovmy Michel Cluizel o novinky pro sezonu 2018/2019

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Čokoládovna Michel Cluizel
23. 11. 2018

Čokoládovna Michel Cluizel

Pokud máte rádi čokoládu, tak jsme pro Vás přichystali opravdový skvost a po jejím ochutnání možná zjistíte, že jste vlastně ještě nikdy v životě pravou čokoládu nejedli. 

KAM DÁL?