Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Firemní dárkové certifikáty

Firemní dárkový certifikát na vína a delikatesy od Dobrý vín

V posledních letech se stal Dárkový certifikát jednou z předních možností jak obdarovat nejen své přátele a kamarády, ale také obchodní partnery a zaměstnance.

Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce na firemní dárkové certifikáty jsme se rozhodli do naší nabídky opět zařadit dárkové certifikáty v  hodnotách 100 Kč, 500 Kč, 1000 Kč. Dárkové certifikáty v jiných hodnotách přiravíme na vyžádání. Hodnota certifikátu není omezena.

Dárkové certifikáty je také možné graficky upravit a doplnit firemním logem. Certifkáty je také možné připravit na jména.

Doba platnosti certifikátu je standardně půl roku roku s tím, že je možné, po domluvě, dobu stanovit dle požadavku. Certifikáty lze kombinovat  - je tedy možné při jednom nákupu využít až tři certifikáty.

Zakoupené certifikáty zasíláme poštou na dobírku nebo při platbě na účet doporučeným dopisem. V případě osobního odběru je platba v hotovosti při převzetí.

Cerfikáty lze objednat prostřednictvím e-shopu, e-mailem nebo telefonicky: 271 961 344, 733 552 823.

Ukázka dárkových certifikátů

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

Novinky Michel Cluizel
8. 10. 2018

Novinky Michel Cluizel

Rozšířili jsme nabídku čokoládovmy Michel Cluizel o novinky pro sezonu 2018/2019

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Čokoládovna Michel Cluizel
23. 11. 2018

Čokoládovna Michel Cluizel

Pokud máte rádi čokoládu, tak jsme pro Vás přichystali opravdový skvost a po jejím ochutnání možná zjistíte, že jste vlastně ještě nikdy v životě pravou čokoládu nejedli. 

KAM DÁL?