Měna: | Euro
nepřihlášenpřihlásitzaložit účet ]

Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína

Nabídka pro větší firmy a kavárny


 

Nabízíme také pronájem dvoupákového kávovaru Nemox DUO PRO, který zvládne i několik set šálků kávy denně. Cena tohoto kávovaru a mlýnku je 107 000,- Při minimálním odběru 6kg kávy měsíčně, což je pro představu asi 28 šálků kávy denně, je pronájem kávovaru zdarma. Šálek kávy vychází již od 3,90. Prohlédněte si detaily naší nabídky.

Stáhněte si nebo prohlédněte PDF nabídku pronájmu kávovarů

                

Kávovar Nemox DUO PRO     Kávovar Nemox DUO PRO Electronic

Dvoupákové kávovary řady Nemox DUO PRO nabízí profesionálním uživatelům (restaurace, kavárny, cukrárny a větší kanceláře) spolehlivé a univerzální použití splňující všechna standardní vysoká kritéria kvality. Kávovar má vlastní velký zásobník na vodu, není tedy nutné ho připojovat k vodovodu.

2 minuty po zapnutí již než můžete vydávat kávu, teplou vodu nebo páru. Každá skupina vařičů je kompletně nezávislá a nabízí speciální topná tělesa, pumpu a ovládací prvky. Každý skupina vařičů může být ovládána nezávisle, dle vašich potřeb, což vede k úspoře elektrické energie. Vzhledem k vyšší pořizovací cenně přicházíme nejen s možností nákupu, ale také s možností velmi výhodného pronájmu.

                 

Čísla v souvislostech . . .

1kg kávy je cca 140 porcí standardního expressa
1kg kávy vystačí na měsíc při spotřebě asi 4 šálky denně
5kg kávy je odhadem 700 porcí standardního expressa
5kg kávy odpovídá 23 šálkům kávy za den
23 šálků kávy za den je běžná spotřeba v kanceláři o 7-9 lidech

 

Kávu, kterou vám nabízíme, naleznete zde.