Měna: | Euro
nepřihlášenpřihlásitzaložit účet ]

Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína

Nabídka pro domácnosti a malé firmy

Pro pár šálků kávy denně v domácím prostředí ale i pro menší firmy nabízíme profesionální jednopákový kávovar Nemox TOP PRO, který doplňuje velmi kvalitní mlýnek. Hodnota tohoto kompletu je 79 000 Kč. Nabízíme Vám možnost pronájmu. Např. pro dvoučlennou domácnost se předpokládá odběr minimálně 2kg kávy měsíčně a měsíční paušál 750 Kč. Jeden šálek excelentní kávy Vás vyjde na 6,60. Všechny další varianty s vyššími odběry jsou již jen výhodnější. Podívejte se na detaily naší nabídky.

 Stáhněte si nebo prohlédněte PDF nabídku pronájmu kávovarů

 

Kávovar Nemox TOP PRO Electronic

Jednopákové kávovary řady Nemox TOP PRO nabízí profesionální možnost připravit vynikající kávu v domácím prostředí, malé kavárně či kanceláři. Kávovary Nemox jsou spolehlivé, univerzální a jednoduché na obsluhu. Kávovar má vlastní zásobník na vodu, není tedy nutné ho připojovat k vodovodu. Jedná se o kvalitní přístroje s vyšší pořizovací cenou, proto přicházíme nejen s možností nákupu, ale také s možností velmi výhodného pronájmu.

                     

Mlýnek na kávu Nemox Aromatic Pro Grinder

Předpokládáme, že Vám záleží na vysoké kvalitě a dokonalé chuti kávy a proto si ji budete zajisté chtít mlýt  těsně před samotným vařením kávy. Jako nedílnou součást kávovaru Vám tedy nabízíme i profesionální mlýnek, který umožňuje určit požadovanou hrubost mletí i množství gramů, které Vám bude vyhovovat na ideální projev kávy ve Vašem šálku.

 

Čísla v souvislostech . . .

1kg kávy je cca 140 porcí standardního expressa
1kg kávy vystačí na měsíc při spotřebě asi 4 šálky denně
5kg kávy je odhadem 700 porcí standardního expressa
5kg kávy odpovídá 23 šálkům kávy za den
23 šálků kávy za den je běžná spotřeba v kanceláři o 7-9 lidech

 

Kávu, kterou vám nabízíme, naleznete zde.