Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Vánoční besídka pro dospělé

Vánoční besídka pro dospělé

Vánoční besídka pro dospělé

20. 12. 2008

Dne 17.12.2008 proběhla v suterénním sále divadla Piková dáma (bývalý Semafor) v Karlínském divadle další z našich víceméně pravidelných řízených degustací a tentokrát se vzhledem k datu nesla ve sváteční veselé vánoční atmosféře.

Degustaci zpestřovaly hostesky ve slušivých vánočních kostýmcích a druhou nejdůležitější činností po degustování vín se stalo vyhlašování vítězů připravené tomboly. Tombolu jsme se pokusili udělat jedinečnou a zábavnou, protože jsme pro losování použili dětské pexeso a hledali jsme proto místo čísel zvířátka. Navíc byl výherní každý los, takže nikdo nemusel odcházet zklamaný.

Degustace začala malou přípravou na Silvestrovské oslavy, pak jsme představili naše další nová vína a novou kolekci čokoládových lanýžů. Degustující měli celý večer samozřejmě k dispozici také bohatý raut.

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Beaujolais Nouveau 2018
8. 11. 2018

Beaujolais Nouveau 2018

Srdečně vás zveme na tradiční třetí čtvrtek v listopadu a prezentací nového ročníku 2018 v podobě vín Beaujolais Nouveau a navazujícími víny této oblasti zvanými jako Crus du Beaujolais. Na degustačním večeru vám představíme chuť letošního naprosto geniálního ročníku a dalších vín, která jejich producentu Gilles Gelinovi přinesla vysoké ocenění vinaře roku a titul velvyslanec vinic a terroiru - Ocenění Paul Bocuse.

Nebude chybět ani vyhlášený kohout na víně.

Novinky Michel Cluizel
8. 10. 2018

Novinky Michel Cluizel

Rozšířili jsme nabídku čokoládovmy Michel Cluizel o novinky pro sezonu 2018/2019

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

KAM DÁL?